Ne kadar Merhametsiziz Anlayın İşte.. !!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ShaDow_19 tarafından 18 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. ShaDow_19 Well-Known Member

İspanya nın Sevilla kentinde her yıl nisan ayında yapılan boğa güreşi festivali yine kanlı bir güne sahne oldu..
    Matador Diego Ventura atının üzerinde gururla oturdu ve şova başladı.
    Ventura nın kılıçlarının hedefi boğaydı yüzündeki ifadeyi aslında kimin vahşi olduğunu ortaya koyuyor. Başka söze gerek yok.
    Matadorun her yeni kılıç darbesi binlerce İspanyolu kendinden geçirdi.
    Boğaya sapladığı kılıçlarla tatmin olmayan Ventura,daha çok alkış için boğanın kulaklarını kesti.
    Tribünlerden gelen mükafatını alan kahraman,sevinç çığlıkları atarken yaralı boğa hemen yanı başında can çekişiyordu.
    O sırada boğaya yaklaşan matadorun atı insanlık dersi verdi. Binlerce insanın göstermediği merhameti gösterdi ve boğanın yaralarını kendince iyileştirmeye çalıştı...

Oradaki İzleyiciler ve En kötüsü matador Ne zevk AlıyorLar Bi anlam veremiyorum... :mad:

[/CENTER]

2. blackangel Well-Known Member

yazık yhaa.... ne denebilrki bölelerine ne anlatlblrkii_??

3. sevvv38 Well-Known Member

yasık çok yasık hemide insanlardaki merhamet duygusu hayvanlara geçti:(acaba ne zevk alıyo dediğin gibi erman .:rolleyes:

4. yarali_yurek58 Active Member

vay seeerefsizz bolesileri sileceksin

5. EmRe Well-Known Member

boğalar matadorları tepeleyince inanın hiç üzülmüyorum ş.....

6. seckinyd Well-Known Member

bir başka konudada dedim yaa hayvanlar artık insanlık öğretmeye başladı bizlere ...

7. RelaX Well-Known Member

aynen öyle artık bizlerin örnek alacağımız çok şey var hayvanlarda eline saglık shadow

Sayfayı Paylaş