Ne dehşetli bir asırdayız

Konusu 'Peygamber Efendimiz(SAV)' forumundadır ve abdulkadir tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

Sana yazdım ya resulallah , elimde bir kalem gözyaşlarıyla ıslattığım bu mektubu sana yazdım…

Kabul et , kabul et ve affet

Sana layık bir ümmet olamadık …. Her geçen gün daha bi dağıldık…

İnsanlık perişan , Ümmetin perişan ya resulallah[​IMG] Kahraman saidlerin sürgüne gönderiliyor[​IMG] Atıfların asılıyor , Süleymanların susturulmaya çalışılıyor… İnsanlar insanlığın zirvesine çıkanlara yapmadığını bırakmıyor…

Zindanlar Yusuflarla dolu İbrahimleri ateşe atıyorlar Zekeriyaları parçalıyorlar…

Perişan Ya Resulallah….
    Musab misali Zübeyirlerin işkencelerden geçiriliyor… Filistinde Cafer misali Ahmetlerin vuruluyor… Çeçenistan da Hamza misali kahramanların çarpışıyor … Ve insanlık susuyor…

Ne hale geldik ya resulallah…

Keşmirde acılar içindeyiz , Afganistanda dağlandık , Irakta parçalandık , Lübnan da ezildik , Bosnayı ağlattılar Çeçenistan kan ağlıyor, Ne hale geldik

Ve ümmet suskun ya resulallah…
    Çanakkalede mehmedlerin vardı , Mehmetçiklerin vardı , yedi düvele meydan okuyan kahramanların vardı , Zulme boyun eğmeyen aşıkların vardı , Son nefesinde sana kavuşma arzusu içinde olan hayranların vardı , Ama ya şimdi …
    Ne dehşetli bir asırdayız ; Cahiliye devrnin bütün pislikleri var… Pompe iden kalan artıklar var , İnsanlar paraya tapıyorlar , Divane olmuşlar ama dünyaya [​IMG]
    Musa misali masum çocuklar firavunların elinde , İbrahimiler ateşler içinde yanıyor , yakılıyorlar , Hüseyniler kaç parçaya ayrılmışlar … Ve meydan da nemrudlar var bu ümmetin suskunluğu nedir ya resulallah …
    Her gün yüzlerce Yusuf kuyularda hakka kavuşuyor Hamza lar şehid kervanlarında , Nedir bu hal…
    Bosnada yüzbinlerce Müslüman katledildi , Filistinde milyonlarca , Ya çeçenistana ne demeli, Bunları say say bitirememeli , Şeytan bile şaşırmış durumda olanlara…
    Cafer misali bağırıyoruz “ Ey muhammedim nerdesin nerde , ümmeti birbirine kırdırıyorlar , ümmetin eziliyor , Müslümanlar izliyor , Nedir bu hal servetimizle birer kurşunda bizler sıkıyoruz kardeşlerimize , ümmetini uyutan bu hal nedir ? Ne zaman kendine gelecek , aslına dönecek bu ümmet…
    Ama yinede , bir güneş doğuyor , her gün dünyanın dört bir köşesinden , Said’ler doğuyor , Atıflar büyüyor , Esadlar mücadele veriyor , Ya resulallah ümitsiz değiliz, biz artık heryerdeyiz , Japonyadayız , Almanyada ,Amerikada , Afrikadayız…
    Rehberimizi Risale- i Nurlarla bütün dünyadayız…

Kabul et , kabul et ve affet , yine kapına geldim , sana sevdalı,yoluna sevdalı , uğruna savaştığın davana sevdalı , çilesini çektiğin yoluna sevdalı , bir gönülle kapına geldim…

Kabul et…

Sayfayı Paylaş