Nasıl öleceğimizi söyleyen test !!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ShaDow_19 tarafından 18 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. ShaDow_19 Well-Known Member

2. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

yalannnnnnnnnnnnn:D

3. GamZe Moderator

yaa ben yanarak ölecekmişim...:D

4. yagmur Well-Known Member

anaaa :eek: bende açlıktan ölecekmişiimmmm :D

5. KaPTaN Well-Known Member

Bende donarak ölecekmişim :D

6. EjjeNNa Administrator

bende trafik kazasından gidecekmişimmm...:) :) :) Allah herkezi böyle bir kazadan korusunn...

7. salihsat Well-Known Member

Kanser sonucu ölme ihtimalin çok yüksek. Cep telefonu kullanma. Baz istasyonlardan uzak dur. Sağlıklı besinler ye. Bilgisayar kullanma, günde 1 saatten fazla TV seyretme. Nükleer santralde çalışma. bende böyle ölecekmişim... çok iyi adamdım ben yaaa nebiçim ölüm buuu

8. salihsat Well-Known Member

Senin için zehirlenerek ölme riski çok fazla! Sivrisineklere, farelere karşı her zaman sineklik, sopa kullan. Ormana, pikniğe çıkma. Annenin yemeklerinden başka birşeyi ağzına koyma. Yemeği ocakta unutma, çekmecende her zaman bir gaz maskesi bulundur. Güneş enerjisiyle ısın
    buda en iyimser işaretlemelerin sonucu:)

9. dededead Member

bana zehirlenerek çıktı ama hem mantıklı hem mantıksız çünkü bi ilaçlamacı olarak haşarelere karşı tecrübeliyim ve kötü pis gazlara karşıda nası nefes alıncağını biliyorum ama oladabilir
    ama ben biliyorum nası ölceğimi muhtemelen bjk bi maç kaybedicek bi bakmışlar ben kanserdwen gitmişim :(

10. SHaDe_19 Well-Known Member

usta banada kanser dıyor ya ne dıyor bu kaın mı bunlar :D

11. oozqee Guest

yaw abii bana ''Motorlu araçlar senin için büyük risk teşkil ediyor. Hızlı araç kullanma, trafik kurallarıan dikkat et. Toplu taşıma araçlarını kullan. Hatta mümkünse küçük bir kasabada sessiz sakin bir şekilde yaşamaya çalış.'' dio deli mi ney aaaaaaaa=)=)=) 18 imde gderm heralde muhahahah=)))))

12. BaRıŞ Well-Known Member

yawwws banada elektrik çarpması diyo

13. berkamp Member

ben kalp krizi çıktı ya TEŞEKKÜRLER nasıl öleceğimizide öğrendik

14. ot-gu Genel Sorumlu

yawww bana da sen ölmüyceksin diyor nediyor bu :D

15. KaraMelek Well-Known Member

arkadaşlar ben açlıktan ölecekmişim ya ehüüüüüüüüüü

16. Pelin Super Moderator

yaaaaa ben yanarak ölecekmişim,,, değiştirme şansım yokmu arkadaşlar...

17. yaren38_20 Well-Known Member

ya ben yanarak ölmek istemiyorummm:(

18. sevvv38 Well-Known Member

elektirik çarpmasından gidicekmişim allah korursun :cool::p

19. Pelin Super Moderator

içimizde en şanslısı senmişin ot-gu neee güzeell :) bizde senin yerinde olmayı çok isterdik ama kısmet böyleymiş napalım olsun varsın :(

20. GamZe Moderator

bende damdan düşüp ölecekmişim :D

Sayfayı Paylaş