Namaz Kılıyor Musunuz?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve abdulkadir tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

?

Namaz Kılıyor musunuz?

1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır

28,6%
  3. Bazen

71,4%
  4. Cumadan Cumaya

oy sayısı 0
    0,0%
  1. abdulkadir Well-Known Member

Namaz Kılıyor Musunuz?

Evet

Hayır

Bazen

Cumadan Cumaya

2. boikot Well-Known Member

sanane.........

3. abdulkadir Well-Known Member

kılıyorsan kılıyorum de kılmıyorsan kılmıyorum de..

Sanane diye bir şık yok arkadaş...

4. EmRe Well-Known Member

herkesin inancı kendine, burdan ne amaçlıyorsun, kendinin daha iyi müslüman olduğunuu ispatlamaya çalışıyorsun.

boikot un verdiği cevaba alışmalısın ozaman,

bazen seçeneğini işaretledim ama bundan cidden sanane

5. Sol_Barış Well-Known Member

herkesin dini kendine sanane doğal olarak başkasının inancından ibadetinden kılından yününden....

6. boikot Well-Known Member

bi kere sen anketi açmışsın kendin oylamamışsın...

7. OrKuN Well-Known Member

şuan kılmıyorum ama yarın başlayabilirim 1 yıl sonra tekrar kılmamaya başlayabilirim,,,

onun için çok saçma bir anket neyazıkki ;)

8. abdulkadir Well-Known Member

Ya hu 15 yaşındaki bir çocuktan bile kötü bir amacı vardır diye korkuyorsanız ben daha nediyeyim...Kesin sizde bir problem vardır...
    1)Herkes Allah Rızası için kılmaya çalışır..Onun İçin ''iyi müslüman olduğunu ispatlamaya çalışıyorsun'' gibi bir söylem ancak sizin gibi çok kısıtlı düşünenler tarafından söylenir..

O boikot'un verdiği cevap ahlaki durumunuzu gösterirki ona hiç girmeyelim...

2)Benim buradaki tek amacım hakikaten namaz kılıyor muyuz ona bakmaktır..Ama sizin gibi çağdaş(!!!!!)lar her işin içinde mutlaka bir bit yeniği ararsınız o iş doğru olsada...Ama çok ararsınız...

9. abdulkadir Well-Known Member

Az önce arkadaşın dediği cümleyi' 'iyi müslüman olduğunu ispatlamaya mı çaılşıyorsun'' işaretledikten sonra söylersiniz diye işaretlemedim..Ama sağolsun arkadaş Allah Rızası için değilde kul rızası için yaptığımı sanıyor..

Ama bilmiyor ki mükafatlandıran Allah'tır kul değildir....

10. abdulkadir Well-Known Member

Hayır saçma değil...o zaman sende bazen kılıyorum dersin..Ha niye dersen çünkü kendinden emin değilsin..O namazı ömrümün sonuna kadar kılacağım diyemiyorsun...Bu da namaz kılmayanların basiretsizliğini,kendine güvenmemelerini gösterir..

11. abdulkadir Well-Known Member

Ben burda bana para verin size cennetten bir köşk satın alayımmı ki diyorum (haşa)..Arkadaşa da belirtiğim gibi namaz kılanlarla kılmayanları oranlayıp çalışmamı hızlandırmamdır...Eğer bunda da kötü bir niyet arıyorsanız hakikaten gerçekleri görme kabiliyetinizi kaybetmişsiniz demektir...

12. boikot Well-Known Member

Eskiden böyle şeyler yoktu nasıl bu akpspor hükümeti geldi yok türban takıyomusunuz,namaz kılıyomusunuz,oruç tutyomusunuz diye sorular sorulmaya başladı eğer siz şeriat yönetimini istiyorsanız birazcık o çok sevdiğiniz ahmedinecadın ülkesini inceden bir araştırın bakalım nasılmış..

13. OrKuN Well-Known Member

arkadaşlar emeğe biraz saygılı olun kılıyosanız yada kılmıyosanız bu elbette kimseyi ilgilendirmez ama bu şekilde bir tepki çok gereksiz ona kalırsa diğer cevap verdiğiniz anketlerde kimseyi ilgilendirmiyo onlara neden sanane demiyosunuz

14. abdulkadir Well-Known Member

Emin ol eskiden insanlar dinlerine daha da bağlıydı...Akpyle ilgisi yok..

Eskiden de namaz kılıyor musunuz oruç tutuyor musunuz diye sorular daha sıkça söyleniyordu..

İkide bir İran'ı bizim karşımıza getirme...Namazdan oruçtan kimseye zarar gelmemiştir..O yüzden İran'ı inceleyin diye söylemde bulunmak bana göre ahmaklıktır..Namaz kılmakla oruç tutmakla şeriat olmaz...

15. dizdarbey New Member

kadirim bunlar ne dediklerini bilmiyorlar.madem sanane banane diyorsunuz cevapta yazmayın.baktınız size göre bi konu değil çıkın.bundan sonrasında cevap yazmak ne haddinize.

böyle bir konu açmakla müslümanlık mı kanıtlanır.ben belkide burda kadirinde müslüman olup olmadığını bilemem.bu kulla allah arasındaki bir şeydir.anlayabildiniz mi?bu sadece bi anket.eğer beğenmediysen bakar geçersin.(ha senin için bakar kör olmak ne kadar ii ise o derecede bakarsın)

Sayfayı Paylaş