Mutluluk Sözleri Kısa

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 30 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Başarısızlıktan yeni şeyleri denemeye korkacak kadar korkmayın.En üzücü hayatların özeti üç kavram ile tanımlanabilir. Yapabilirdim, Yapardım, Yapmalıydım.

Bir Gülüşünle Bir Lafınla Mutlu OLmasını öğrendim Bu bendeki ben Değil Bendeki Sen Oldu Artık Seninle Mutluyum..

Bir insanı neden sevdiğiniz sorusuna cevap bulamıyorsanız, Onu gerçekten seviyorsunuzdur..

Bir şeyden hoşlanmıyorsan onu değiştir! Değiştiremiyorsan ona bakış açını değiştir!

Bugün çıktığımız her basamak, yarınki hayatımızın temelidir..

Çocuklarınızın Oyunlarına Katılın; Zira Onların Oyun Arkadaşları Meleklerdir. (Hz. Muhammed (s.a.v)

Çok Mutlu Olma Sonunda üzüLürsün Küçük Mutlulukları biL yetinmeyi öğrenirsin sevgine sahip çık Mutlulukları öğretirsin.

Değer taşıyan tek hikaye vardır, oda bedelini sizin ödediğinizdir.

EN Güzel Mutlulukları Diliyorum Sana En Güzel Sevgilerimi Yolluyorum Sana SeninLe Mutluyum Bunu Anla..

En insani davranış, bir insanın utanılacak duruma düşmesini önlemektir.

Gözlerimi Sende Açtım Hayatı SevginLe Mutlu Olmuşum Sonunda Sevdiğimi bULmuŞum...

Gülüş; Ruhun hiç şaşmayan aynasıdır. Yalnız, çocuklar kusursuz bir gülüşle içten gülmesini bilirler.

Güzelliğin mutluluk değiL Düşüncelerimdeki Esrarengiz HayaLin, Sevgin ise düşüncelerimdeki Mutluluk örneğin...

Hayat Nekadar Acı Olsada güLmesini nekadar Dramatik Olsada Mutlu OLmasını biLiceksin...

Her zaman doğruyu söyle. Ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

Hiç bir insan öylesine girmez hayatımıza; kimisi ceza, kimileri bela, kimileri imtihan, kimirleri ise armağandır. Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah.

İçindeki sevgiyi başkalarıyla beklentisiz paylaşanın DÜNYASI sıcacıktır..

İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz.

İnsanların en cömerdi istemeden veren, en asili de intikama gücü yeterken bağışlayandır. (Hz. Hüseyin (ra)

Kalbimde Bir Acı Mutluluk Sanki Yüreğimde Bir Sancı Sensiz Alamsız Mutluluklar Bana Acı veriyor o An! Hadi geL Mutluluklarıma Anlam Kat Canım.

Mutlu Olmak için Bekleme hayat Kısa Mutlu Olmak için Hayata Pozitif Bak yeterLi.

Mutlu olmak için İnsan Olduğunuzu hatırlayın. Geriye kalan herşeyi unutsanız da olur.

Mutluluk Gülücüklerinde Değil, Söylediğin Sözlerle Mutlu Etsin beni Gülüşlerin Zaten Heycanlandırıyor beni birtanem..

Mutluluk Sadece Seni Sevmekle Değil! Mutluluk Senin HayaLinle Yarınlarıma, Güzel Gözlerinle geleceğime, isminle Hayatıma giren en güzel Duyguları Kalbime Kazıdığım bir Aşk Güftesi.

Mutluluklar seninle güzel seninle mutlulukları turkeyarena sevdim ben sen mutlu Ol Hep oLMasanda Severim Seni hep..

Mutlulukların Mutlusu Sevgilerin Sevgisi Aşıkların Aşkı heycanların heycanı Ve Güzelliklerin GüzelliğiyLe GeLiyorum Sana Aç koLLarını bana.

Mutluyum çünkü mutluluğumun yaşamak gibi bir anlamı var.

Nekadar Mutlu Olsamda Sonunda üzüleceğim biliyorum hayatın Sonu gelince Yeniden Mutlu olucağım Seni Görüceğim biLiyorum..

O kadar güzel bakıyorsunki bana mutlu oluyorum seninle o anda okadar güzel gülüyorsunki bana mutlulukları yaşatıyorsun o anda..

Özür Dilemek, sizin haksız olduğunuz, karşı tarafın haklı olduğu manasına gelmez. Karşınızdaki insana verdiğiniz değerin egonuzdan yüksek olduğunu ifade eder.

Sabah kalktığında hayatta olmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu düşün. Nefes almanın, düşünmenin, zevk almanın, sevmenin.

Sadece gül sebepsiz de olsa bir kac saniye gulmeye calis ardindan Basıt esmasını derin bir nefesle içine çek ve goreceksin ruhunda bir acilma bir rahmet dalgasi hissedeceksin..

Saf Duygularımı Kalbine Güzel Sözlerimi Beynine Sana Aşık Olan Bu Bedeni Ellerine Bırakıyorum Biriciğim..

Sağlıklı şekilde ideal kilona ulaşmak istermisin? ozaman hayata gülümse:)

Senin için bir Şarkı yazdım Mutluluklarımı Anlattım Her Mutluluğun içinde Adın ve Sevgin Vardı Bu şarkıyı Sadece Sana yazdım..

Seninle mutlu oldu bedenim seninle hayat buldu soğuk ellerim bir seni sevdim bebeğim mutluluk ikimizin herşeyim..

Seninle Mutluyum Hayatta, Hayat SeninLe Mutlu geliyor bana ßeßeğim..

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum ikimizin Adına..

Uzak Durma Bana mutlu OLamıyorum Sensiz Asla Güzel Günlerin Hatırına Mutlulukları geri ver bana.

Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan.. Sadece seviyorum.

Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir. Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün. Gerisi zaten kendiliğinden gelir!

Yüreğinizden, gözlerinizden güzelliklerin hiç eksilmemesi dileğiyle.

Zihnimiz huzurlu ve rahat olduğunda, içimizde farklı enerjiler uyanır ve bizim çaba göstermemize gerek kalmadan, yaşamda mucizeler ile karşılaşırız.

Sayfayı Paylaş