MüsLüm Gürses' in NoStaLji Albüm Kapakları :D

Konusu 'Diğer Resimler' forumundadır ve ShaDow_19 tarafından 2 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. ShaDow_19 Well-Known Member

2. GamZe Moderator

bu adam nasıl sanatçı olmuş hiç anlamıyorum ne ses var ne tip var

3. yaren38_20 Well-Known Member

bi düzgün fotoğrafı varsa koyun nolurrr..

4. EmRe Well-Known Member

sondaki müslüm gürsesmi yaf hiç benzemiyo

5. EmRe Well-Known Member

nefret ederim bu adamdan

6. aşkın_gözyaşı Well-Known Member

7. dead38 New Member

nefret ediyorsanız yazmayın

8. ElMiRa Well-Known Member

çok basit gamze müslüm gürses belli bir dönem belli bir kesime tabi bu kesim baya geniş(damar ve daha çok agır takılanlara ) hitap etmiş sanatçı olmus bazı sarkılarını ben bıle sevıyorum önemlı olan sözleri sana kazandırdıgı ....

9. BaRıŞ Well-Known Member

abi adam kendini aştı artık pop söylüyor hehe hoş oda nasıl pop söylemekse yarı arabesk yarı pop

10. bluehands33 New Member

zevkler ve renkler tartışılmaz ,bir moderatör olarak tarafsız olmanız gerekir ,sen sadece işini yap,o adam o tipiyle artis olmuş.Ama sen bu kafayla nasıl moderatör olmuşsun anlamadım.

11. bluehands33 New Member

nefret ediyorsan bu sayfaya niye giriyorsun.senin gibi aptallar sanattan anlamazalkış02

12. GamZe Moderator

tam bir müslüm gürses hayranından yapılacak bir yorum hiç şaşırmadım :) ayrıca istediğim kişi hakkında istediğim yorumu yaparım bu seni hiç ilgilendirmez. Zevkler ve renkler tartışılmaz demişin ama sen benim zevkime karışıyorsun. Ben sevmediğimi yazarım, sende sevdiğini yazarsın bu kimseyi ilgilendirmezki bu yorumlar bunun için var herkes aynı kişiyi sevemezki

13. EmRe Well-Known Member

sizin sanat anlayışınız kendinizi jiletlemekti değil mi? doğru ben anlamam o sanattan

14. Müslümcü58 New Member

Öncelikleee bu adam türkiyenin bir numaralı sanatçısı neden mi hala eski şarkıları dillerde 30 yıllık 40 yıllık 50 yıllık şarkıları dillerde karizmaya gelince böyle bir karizmaayıda sizin gibilerin kıskanması normal Ayrıca Arabesk de kral ,rock da rockcıları kendıne cekıp butun rockıları muslumcu yapan tek arabesk sanatçısı,uzun havayı ve şarkıları yaşayarak söyleyen tek sanatçı ,Böyle bir gönül insanı tanımadan bilmeden şarkısını dinlemeden acı çekmeden yaşamadan anlayamassınız ayrıca herkesin görüşüne saygı gösterin diyorsunuz siz yok bu karizmaya bak bu adamı sevmem yav senin sevmem dediğin adam türkiyeyi sallamış hala da sallıyor ve 'baba' deniliyor söylesene senin türkiyede ne ismin var arkadaşım ben sizle gayet düzgün bir şekilde konusuyorum ve jiletçi diyorsunuz Müslüm gürses konserlerinde jiletler gül olsun diyor böyle bir gönül ad***** bu lafları etmenizden dolayı ondan değil kendinizden utanın yazık size Ve ayrıca siz tarkan konserlerinde her türlü edepsizliği yaparsınız pop şarkılarda çıldırırsınız konserlerdeki edepsizlikler pop konserlerindeki olaylar hayasızlık gözler önünde peki bunu neden görmezsinizde halkın adamı olan halkınn sanatçısı türkiyenin 1 numarası olan bir sanatçıya laf edemessiniz etmeye de hakkınız yokkk Biz ön yargıları sevmiyoruz jiletçi diyorsunuz müslüm babamı jilet atıyor siz o konserlerde gördüğünüz rock pop konserlerinde rezilliği neden görmessinizzz bu kadar ayrımcılık niyeeee sadece onu söyleyin ....Karizmanın da Türkiyenin de babası size birşey düşmüyor ne kadar yorum yapsanızda değiştiremessiniz Babaya selam müslümcülere selam diğer görüşteki arkadaşlarda inşallahhh kendi yolunda mutlu olurlar iyi akşamlar....

Sayfayı Paylaş