Muhabbet Kuşumun Hamile Olduğunu Nasıl Anlarım?

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve Misafir tarafından 27 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. Misafir

Misafir Guest

ya kuşumun yumurtası olduğunu nasıl anlarım yani hamile oldugunu. Ona göre önlemimi alayım :)

2. EmRe

EmRe Well-Known Member

Muhabbet kuşunun alt kısmında hafif şişkinlik olabilir. Yumurtalığa daha cok ilgi göstermeye başlar daha sık girip çıkmaya başlar. Kuşuna yardımcı olmak için yumurtalığın dibine talaş koyarsan iyi olur.

3. ot-gu

ot-gu Genel Sorumlu

4. durusu

durusu New Member

arkadaşlar benim kuşum altı aylık karnı şiş gibi ama çok az hamilemidir yada ne zaman hamile olur

5. aliyenur

aliyenur Guest

Ben aliye nur 2 tane kuşum var biri kız biri erkek internet ten araştırdım ki hamile olunca kanatları kuyruğun orada olurmuş. Boğaz kısmı biraz şişermiş benim kuşum öyle ama gerçekten hamile mi bilmiyorum bana yardım ederseniz çok sevineceğim inşallah kuşum hamiledir kuşumu ne zamandır salmıyordum ama bu gün saldım uçtular ama sorun kuşum hamile mi değil mi? Arkadaşlar lütfen yardım edin..

Moderatör tarafından son düzenleme: 26 Mart 2015
  6. yunus5355

yunus5355 New Member

hamileyse oğrenirsin :)

7. adem

adem Guest

Benim kuşum ikide birde yuvalığa girip çıkıyor neden olabilir?

8. oguzturk

oguzturk Administrator Staff Member

Dişi muhabbet kuşlarında yumurtlama öncesi belirtiler

Yuva hazırlığı nedeniyle çoğu zamanını yuvalıkta geçirme isteği

Yuvalığa karşı ilgi artışı, zamanının çoğunu yuvada geçirme ve Seyrek olarak, özellikle çiftleşmek ve dışkılamak için Yuva dışına Çıkış. Yuva kapısını ve Yuva tabanını kemirme.

Sayfayı Paylaş