MSN'den müzik dinleyin! YENİ 2008

Konusu 'İnternet' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. KaRaHaN Well-Known Member

MSN'den müzik dinleyin
    Nasıl mı ? ​

Siz Sarkiyi yaziyorsunuz. O size linki yolluyor​

MessengerPlayer, Microsoft provizyonlu yeni bir MSN botu.
    Diyelim evde, iş yerinde aklınıza bir şarkı geldi, dinlemek için tek yapmanız gereken hemen MSN listenize music@messengerPlayer.com adresini eklemek. ​

Dinlemek istediğiniz şarkı ya da sanatçının adını arkadaşınızla yazışır gibi konuşma penceresine yazdığınızda anında bir link geliyor,
    tıkladığınızda .::. MessengerPlayer .::. sitesi açılıyor ve
    şarkınız çalmaya başlıyor.
    Artık müzik indirmeye gerek yok​

Hiç bir şekilde şarkı indirmeye izin verilmeyen bu siteye girişte hotmail kullanıcı adı ve parolanız soruluyor.
    Hotmail parolanızla login olduğunuzda ise 'facebook' gibi listenizdeki arkadaşlarınıza otomatik davetiye gönderiliyor.​

Ücretsiz Beta versiyonu olan bu uygulamada zaman zaman sitede farklı uygulamalar geliştirilebiliyor.
    Örneğin, Pink Floyd dinliyorsunuz, messengerplayer size o an Pink Floyd dinleyen bir müzik arkadaşı olduğunu söyleyebiliyor. ​

Not; Sifre istiyor ben denemedim dogrusu guvenlimi pek bilmiyorum ama cokda ilgi goren bir konu oldugu icin paylasmak istedim sizinle,tercih sizin ;)

2. ShaDow_19 Well-Known Member

Paylaşım için tşkrler..

3. serseri_aşık Well-Known Member

ellerine sağlık

Sayfayı Paylaş