Msn'den Gelen Bu Tür iletilerdeki linklere Tıklamayınız !

Konusu 'İnternet' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. KaRaHaN Well-Known Member

Son Günlerde Otomatik Olarak Başkasının İsteği Dışında Size Gelen İletiler Ve Bu İletideki Linker Hakkında Siz turkeyarena Üyelerini Bilgilendirmek İstedim

Msnden Size Gelen Bu Tür İletilerdeki Linklere Aldanıp Sakın Tıklamayın.
    Bu En Yakın Arkadaşınızdanda Gelmiş Olabilir Ama O Bunun Farkında Bile Değildir.Benimde Başımada Gelmişti Linke Tıkladıktan Anti İle Tarama Yaptım Bişey Bulmayınca Bende Sorun Yok Diye Düsünüyodum Ama Linke Tıkladıktan Sonra Benim Üzerimdenden Millete İnsiyatifim Dışında İletiler Gidiyomuş..Yani Bu Tür Linkerle Pc'nize Giren Virüsü Genelde Antiler Yakalayamıyor

Öncelikle Bu Tip İleti-Mail'lerin Kısaca Mantıgı Aşağıdaki gibidir

İnternet Kullanım Sıklığın Artmasıyla Birlikle İnternet Üzerinde Reklam Olanaklarından Ücretsiz Yararlanmak İsteyen Bir Çok Şirket Vs Kuruluşlar Türemiştir.İletilerin Arkadaşlarınızdan Gelmesi Ve İletilerde Bedava Köntör, Msn Kırma Gibi İlgi Çekici Yazılar Olduğu İçin Çok Rahat Kanabiliyoruz Ve Gün İçinde Binlerce Kişinin Msn Kullandığını Düşünürsek Tıkladığımız 1 linkle İstemedende Olsa Bu Kişilere Birşeyler Kazandırmış Oluruz

NOT: Rahat Bi İnternet Zevki Çıkarabilmek İçin Siz Üyelerimizi Bu Tür Konularda Dikkatli Olmanız İçin Uyarıyoruz.

2. DarkLord Guest

emege saygınız olsun bıraz ya..

3. ot-gu Genel Sorumlu

arkadaşım sen adminsinde reklam yapılmayacagını öğrenemedinmi, bu sitedende hergün yüzlerce konu alıntı yapıyorlar hiç birisine gidipte bizden çaldınız gibi hitaplarda bulunmayız, biz işimize bakarız herkezde alabilir sonuçta burası paylaşım adına kurulmuş bir platformdur, seninki öyle değilse kapat yada git kendi yazdığın konulara telif hakkı al,,,

Bukadar sert konuşmazdım ama gelip burda sitenin reklamını yapamazsın, varsa şikayetin adminlerle temasa geçebilirdin...bidaha tekrarlama....

4. Sol_Barış Well-Known Member

ne mantıksız birşey söylemiş gidip çalmışsın demiş illhaki yaratıcı olcak değilsin ya sonuç olarak paylaşım siteleri bunlar bu kadar mantıksız yazılar yazıp paylaşımı engellemek gibi bir düşüncen var sanırım yada sen açmıştın heralde bu konuyu acı geldi sana bu kadar saçma cümleler ve saçma bi kişilik ... mantığa bak ...paylaşmak illahki kendin yaptığın şeyleri paylaşmak değildir ... saçmalık senin yaptığın

5. EmRe Well-Known Member

arkadaş kendini dahi sanıyo galiba :D saygıdan bahsederken kendi saygısızlık yapıyo ,biz birkere seni bilmeyiz..:D

karahan bizleri bilgilendirdiğin için tşkkler kardeş tpx

6. DarkLord Guest

ben sadece emege saygı gosterın dedım ben alıntı yaptım yazaman su sıteden alıntıdır yazan arkadasa teskkur ederım dıyorum hıc degılse...

2 gün sonra indexi cakarım ondan sonra konusursunuz ;)
    bu yazıyıda sılın caps aldım yeter bana :)

7. ot-gu Genel Sorumlu

bak küçük kardeşim senin işin gücün yokmu git sitenle ilgilen benim asabımı bozma, yok indexi çakarmışda falan filan çak ozaman burda site halep ordaysa arşında burda, beni kötü konuşturacaksın şimdi,

bidaha bu şekilde konuştuğunu görmeyeyim...

8. Sol_Barış Well-Known Member

ot gu yuda çıldırttınız sonunda:D:D

9. KaRaHaN Well-Known Member

Bu konu yüzünden 2 gündür sitede çıkan huzursuzluktan tüm TurkeyArena ailesinden ÖZÜR DİLİYORUM.

Açtığım konularda derdi sıkıntısı sorusu olan arkadaşlar direk benimle irtibata gecip diger arkadaşları rahatsız etmezse sevinirim .

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

10. Pelin Super Moderator

senin burda bi suçun yok karahan özürdileyecek bişe yapmadın kendini bilmez birisi için üzülmene gerek yok
    ayrıca paylaşım için teşekkürler tpx

Sayfayı Paylaş