Msn 8.0 sürümü için skin

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 9 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. KaRaHaN Well-Known Member

[​IMG][​IMG]

bu tema msn 8.0 sürümü için ​

Kurulum;
    1-) İndirdiğiniz zip/exe formatı içerisinde bulunan msgsres.dll dosyasını msn programını kapattıktan sonra C:\Program Files\MSN Messenger içerisine kopyalayın.
    2-) "Dosya Değişimini Onayla" iletisinde "Bu Klasörde zaten..." gibi uyarı aldığınızda "Evet" seçin.
    3-) Msn programınızı yeniden açın.
    Not: İndirdiğiniz msgsres.dll dosyasını msn messenger klasörüne kopyalamadan önce orijinal msn msgsres.dll dosyasını yedekleyin.Ayrıca aşağıdaki skinler yani arayüzler Msn Live Messenger 8.0 sürümü ile sorunsuz çalışmaktadır.Önceki sürümlerde hata vermektedir​

2. serseri_aşık Well-Known Member

ellerine sağlık

3. 68006800 New Member

kardeş senden bı rıcada buluna bılırmıyım coq onemlı yha 8.0 msn bana arsiv haline getirip link olarak atarmsın walla ben hıc bı yerden ındıremedım atarsan cok ıyı olur

4. ot-gu Genel Sorumlu

rapiddenmi indiremediniz acaba...?

kısaca tarifetmek gerekirse, yukardaki link e tıkladıktan sonra açılan sayfada Free User a tıklayın geriye doğru zaman saymaya başlayacaktır, süre tamamlandığında Download link çıkar ona tıklayarak indirm işlemine başlayabiliriniz...

Sayfayı Paylaş