Motorola Droid

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Verizon Wireless, Android 2.0 işletim sistemine sahip ilk smartphone telefon modeli olan Motorla Droid'i resmen duyurdu. Yüksek hızda internet kullanımı, sesle aktif hale getirilen arama fonksiyonu, kişiselleştirilebilen ana ekran, binlerce Android uygulaması ile yüzlerce widget'a erişim ve 3G internet paketi ile Motorola Droid cep telefonu 6 Kasım tarihinden itibaren raflardaki yerini alıyor. Motorola'nın DROID smartphone sağlam ve dayanıklı dış yüzeyi ve zengin içyapısı ile QWERTY tuş takımına sahip olan en ince sürgülü kayar kapaklı cep telefonu modeli olma özelliği taşıyor. Cihaz sahip olduğu ileri teknoloji, ses tanıma yeteneği, internet üzerinden güncelleme, çoklu görev yapısı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

Android 2.0 işletim sistemine sahip ilk smartphone telefonu üzerinde Verizon Wireless ve Google ile işbirliği halinde olmaktan gurur duyduklarını ifade eden Motorola yetkilisi Sanjay Jha açıklamasını şöyle sürdürdü: "Motorola'nın DROID akıllı telefon modeli internette hızlı dolaşım, dev ekran ve Motorola'ya özgü tasarım çizgileri ve ses kalitesi eşliğinde zengin bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Android'in açık, esnek grafik kullanıcı arayüzü ve 3G bağlantı özelliğiyle Motorola DROID smartphone cep telefonu hiçbir fonksiyondan ödün vermiyor.

Yeni Motorola DROID smartphone akıllı cep telefonu ABD'de Verizon Wireless operatörü üzerinden 6 Kasım 2009 tarihinden itibaren satışa sunuluyor. Telefonseverler Motorola DROID akıllı telefona iki yıllık kontrat ve 100 dolar geri ödemeli olarak 199.99 dolar fiyat etiketiyle sahip olabilecekler.

Motorola Droid smartphone özellikleri
    • Çok pencereli HTML tarayıcı
    • 3.7 inç yüksek çözünürlüklü ekran
    • Android Market sayesinde binlerce uygulama ve yüzlerce widget desteği
    • Sesli Google Search fonksiyonu
    • 5 megapiksel çözünürlüklü çift LED flaşlı ve otofokuslu kamera
    • Multi-tasking
    • Google Maps Navigation
    • 16 GB hafıza kartı desteği
    • Google Maps
    • Gmail
    • YouTube
    • Google Talk
    • Android Market
    • Amazon MP3 Store
    • Verizon Wireless Visual Voice Mail

2. BaRıŞ Well-Known Member

ülkemizdeki nokia hakimiyeti yeni nesil telefonlarla ortadan kalkacak gibi duruyor ;)
    kendi adıma memnun olurum tekelleşmek tüketicileriin aleyhine çalışır rekabet ortamı iyi olacak tpx

3. pult Well-Known Member

Hiç nokia telefon almadım bu güne kadar i-mate döneminden beri HTC kullanıyorum,ve bundan sonrada HTC kullanacağım:).

Sayfayı Paylaş