Motorola CLIQ

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Motorola CLIQ

Motorola CLIQ akıllı cep telefonu T-Mobile'ın 3G şebekesinin ve Wi-Fi bağlantının gücü ve hızından yararlanarak güvenilir bir internet deneyimi sunuyor. Motorola CLIQ akıllı telefonun dikkat çeken diğer özellikleri arasında 3.1 inç büyüklüğünde HVGA dokunmatik ekran, 5 megapiksel çözünürlüklü ve otofokuslu dijital kamera, saniyede 24 kare video kayıt yeteneği, 3.5mm kulaklık girişi, Amazon MP3 yüklü müzik çalar ve 32GB'a kadar yükseltilebilen 2GB kapasiteli microSD hafıza kartı yer alıyor.

2. ot-gu Genel Sorumlu

internetin küçük ekranlarda hiç tadı tuzu olmuyor, diğer modellere göre ekranı birazdaha büyük ama yinede beni kesmiyor :)

3. pult Well-Known Member

Aynen oğuz,benimde hiç alışamadığım bir durum,geçen yıl HTC TYTn2 almıştım,sürekli yolculuk yaptığım için Notebook taşımaktansa bununla idare ederim diye düşünüyordum,yanılmışım hiç tat vermedi:).

4. ot-gu Genel Sorumlu

netbook ları çıkarmaları iyi oldu bence, cep telefonunun küçücük ekranından internete girme işkencesine katlanacagıma 15.4 inclik notebook u yanımda taşıma işkencesine katlanırım :)

5. pult Well-Known Member

Baktım olmuyor gittim thoshiba nb100 aldım,hem ucuz hem pratık ve en önemlisi taşıması kolay.

6. ot-gu Genel Sorumlu

hayırlı olsun kalite cihaz, yalnız 10.2 inc leride tutmuyorum 11.6 inc ler var şuan acer çıkardı diğer markalarda çıkarsın birtanede ben alacagım.

11.6 inc ve 7-9 saat arası batarya ömrü olanlar en ideali bence

7. pult Well-Known Member

Teşekkürler,kampanya vardı 250$ aldım rusyada,eşimede lazım bunu ona veririm yeni modellere bakarız artık:)

8. ot-gu Genel Sorumlu

250 $ gayet iyi bizim burdaki fiyatı yanılmıyorsam 1000 TL civarı olması lazımdı, dolar olarak 650-700 arası.

9. pult Well-Known Member

Asıl fiyatı 350$ kampanya vardı 100$ indirim yapmışlardı yinede tr'ye göre ucuz,tek beğenmediğim tarafı klavyesi rusca,harf yapıştırdım şimdilik.

HP'nin bir modeli var onu çok beğeniyorum,fiyatıda 280$

10. ot-gu Genel Sorumlu

bu modelin ismi-numarası ney çok şık gerçekten, yalnız kıskandım rusyayamı gelsek ne fiyatlar çok uygun, kötü kötü cihazlara biton para veriyoruz biz burda :(

11. pult Well-Known Member

HP mini-2140

İşlemci-Intel Atom N270 1.6 GHz, 533MHz FSB, 512KB L2 Önbellek
    Bellek-1 GB / 2 GB DDR2 667 MHz
    Ekran-10.1" 1024x600 WSVGA
    Kablosuz Ağ-802.11 b/g/n,Bluetooth
    Sabit Disk-160 GB HDD
    Kamera-Tümleşik,Ses-Stereo Hoparlörler
    Kart Okuyucu-SD, MMC
    Giriş / Çıkış-2x USB 2.0,1x VGA Çıkışı1x Express Card Yuvası,1x LAN RJ-45,2x Ses bağlantısı-(Kulaklık / Mikrofon)
    Pil-3 Hücreli Li-ion Pil
    Ağırlık-1.19 kg (3 hücreli pille)
    Boyutlar-26.14 cm x 16.6 cm x 2.67 cm
    Yazılım-Windows® XP Home
    Renk-Metalik Gri

12. ot-gu Genel Sorumlu

evet cihaz gayet şık ama 10.1" ekran ve pilin 3 hücreli olması kötü 2.5-3.5 saat arası gider bataryası kullanım odaklı, internetin başında 3-4 saatin nasıl geçtiğini anlamıyor insan, gerçek mobilite özelliğine sahip olması için enaz 5-6 saat idealide 7-9 saat arası bu işin yada yedek batarya taşıyacaksın.

13. pult Well-Known Member

Evet haklısın,ben genelde gittiğim her yerde(genelde otel odası oluyor) ani bir batarya bitmesine karşı şarj adaptörünü hep takılı kullanıyorum,benim için batarya problem değil tabiki dediğin gibi olsa daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş