Moderator Alınacaktır..! İlgilenen arkadaşlar Okusun..!

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve pult tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. pult Well-Known Member

Moderator Alınacaktır..! İlgilenen arkadaşlar Okusun..!
    Görevlendirilecek Moderatorler ne yapacaklar?
    Yenilikleri takip edip yazılar yazacak, konularla ilgilenecek, online süresi yüksek olacak, üyelere ve yönetimde ki diğer arkadaşlarına karşı örnek davranış, tutum v.b içerisinde olacak. Kısacası iyi birer paylaşımcı olacaklar...

Kimler Moderator Olabilir?
    Herkes moderator olamaz. Yönetim kademesinde yer alabilmeniz için öncelikle siteyi ve site profilini iyi tanımanız, bolca vakit geçirmeniz ve paylaşımda bulunmanız gereklidir.

Paylaşımda bulunmak demek; önüne gelen çöp konuyu kasarak yüzlerce konu açmak demek değildir. Madem Türkiye'nin en iyi 250 sitesi içerisinde yer alan bir platformdasınız, o zaman paylaşımlarınızda bu dereceye yakışır şekilde olmalıdır. Kimisi uzman olduğu alanda bir kaç paylaşım ile ama sürekliliği var ise görevlendirilebilir, kimisi yüzlerce paylaşıma ulaştıktan sonra...

Özellikle aşağıda listelenen bölümlerde tecrübeli, bilgili, uzman kişiler moderator olarak görevlendirilecektir.

• Bilgisayar Dünyası
    • Donanım ve Driver
    • Harici Bileşenler (ve alt forumlarda belirtilen konular dahil)
    • Mobil Operatörler
    • GSM Araçları
    • Cep Telefonları (ve alt konuları)
    Yukarıda saydığımız ve sayamadığımız hangi alan olursa olsun bunlara ilginiz varsa, bunlardan bir veya bir kaçında tecrübeniz ve uzmanlığınız varsa sitemizde değerlendirilebilir ve bilgilerinizi kullanıcılara sunabilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce site için birşeyler yapınız. Siteye hiçbir katkısı olmayan kişilerin başvuruları değerlendirilmeyecektir

Başvurularınızı konu altına mesaj yazarak yapınız.

2. OrKuN Well-Known Member

Mobil operatörler kısmında yetki almak istiyorum, forumun eski üyelerinden olduğum için arkadaşlar ben ve paylaşımlarım hakkında bilgi sahibidirler.

3. oguzturk Administrator Staff Member

Serkan yetkin verilmiştir, hayırlı olsun

4. pult Well-Known Member

Serkan hayirli olsun,basarilar dilerim.

5. serseri_aşık Well-Known Member

komik resimler bölümünde yetki almak istiyorum daha öncede orada görev yapmıştım....

6. ot-gu Genel Sorumlu

doğan yetkilerin verilmiştir, paylaşımları itina ile seçeceğinden şüphem yok ;)

7. pult Well-Known Member

serseri_aşık

Başarılar dilerim,güzel paylaşımlarını bekliyoruz.

8. serseri_aşık Well-Known Member

oğuz abi teşekür ederim;)

Kardeş snde saol

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş