Modemin İçine Giremiyorum

Konusu 'İnternet' forumundadır ve OrKuN tarafından 3 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi modemin içine giremiyorum önce giriyodum ayarlarıyla oynadım modemin ip'ini değiştirdim ondan sonra giremiyorum ve internete bağlanamıyorum nasıl düzeltebilirim yardımlarınızı bekliyorum.

2. BaRıŞ Well-Known Member

iexplorere değiştirdiğiniz modem ip sini girin ve modeme ulaşın. ya da TCP/IP ayarlarını otomatik ip al şeklinde ayarlayın.

3. OrKuN Well-Known Member

Onu denedim ama değişen birşey olmadı

4. BaRıŞ Well-Known Member

Modemin arkasındaki reset düğmesine bir süre basılı tutarak modeminizi resetleyin, tekrar açıldığında ilk aldığınız zamanki giriş adresinizle modeme ulaşın, bu arada Yerel Ağ Bağlantınızı otomatik IP alacak şekilde ayarlayın:

5. OrKuN Well-Known Member

Teşekkür arkadaşlar modeme reset atınca düzeldi modeme erişebiliyorum ama internette yinede sorun var bağlanıyor 2 dk içinde düşüyor.

6. BaRıŞ Well-Known Member

BBilgisayarına iyibir antivürüs kur ve taratarak sistem temizliği yap hattın kopmasına virüs trojan falan sebep oluyorsa kurtarmış olursun. Bu temizlikten sonra hala kopmalar devam ediyorsa hattını ve modemini kontrol ettirmen lazım.

Sayfayı Paylaş