Minoxidil Şampuan Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Minoxidil Şampuan Kullananlar
    Saç dökülmesi sorununa karşı en etkili tedavi olarak biliniyormuş Minoxidil ben yeni duydum bunu kullanan arkadaslar varsa sonucu hakkında bilgi lütfen. Şimdiden teşekkürler

2. ot-gu Genel Sorumlu

Evet doğru duymuşun. Bi ara kullanmayı düşünüyordum ama fırsat bulamadım hala.Piyasada çokda kaçağı ve çakması var. Alacak arkadaşlar dikkat etsin.

3. Berra Well-Known Member

arkadaşım iran dan getirtmişti çokta memnun

4. EmRe Well-Known Member

ben geçen sene gittim cilt doktoruna priorin adlı bir ilaç verdi kullandım baya faydası oldu pahalı bir ilaç arkadaşlar bırakınca tekrar dökülmeler başlıyor tabi.

5. Dila Well-Known Member

bugünlerde bendede saç dökülmesi fazlalaştı mevsimsel heralde, bu dediğiniz şampuanı ilk kez duydum nerde bulabilirim bide sahte olup olmadığını nasıl anlicam

6. KaraMelek Well-Known Member

denemediğim bi bu kalmıştı bunuda deniyim bari inş işe yarar

7. elif Moderator

sahte olduğu nasıl anlaşılıyor bilmiyorum ama en güvenilir eczaneden almak bence

8. Funda3418 Well-Known Member

ilacı bırakınca dökülme devam ediyormu, yoksa süreklimi kullanmak gerekiyor

9. hakan788 Well-Known Member

dökülen dökülüyor arkadaşlar şimdiye kadar bir sürü ürün denedim ama hiçbiri fayda etmedi

10. asliuzun Member

Saçlarınızda kepek dökülme ve matlık varsa Damla Sakızlı Şampuan kullanın Ben bir çok farklı içerikten sonra bunu buldum ve oldukça faydalı oldu nedenini araştırdığımda Damla Sakızında yer alan antiseptik özelliğindenmiş heryerde farklı markaların var istediğinizi alın

11. Misafir Guest

Minoxidil şampuanı bende kullandım Isparta süleyman demirel üniversitesin'de okurken ısparta'nın suları çok kireçliydi streslede beraber saçlarım iyice dökülmeye başaladı bu duruma iyice moralim bozuldu internetten çözüm aramaya başladım napabilirim diye minoxidil şampuanı duydum ama güvenemedim bir gün berberdeyken bir abinin kullandığını ve çok men-mnun olduğunu duyunca denemeye karar verdim şuan saclarım eskisi gibi sık ve gür çok memnun kaldım teşşekürler Minoxdil Şampuan

12. OrKuN Well-Known Member

Olan saçları korusun yeter ben saç çıkardığına inanasım gelmiyor. Gerçekten kullanıpta saç çıkardığını söyleyen bir arkadaş varsa lütfen resim korsa bizde ona göre daha güvenerek ve inanarak kullanalım. Hastanelerde bile doktorların bunu önerdiğini duydum.

Sayfayı Paylaş