Mesut Özil'den 360 Derece Dönüş

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve ot-gu tarafından 10 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Geçtiğimiz günlerde G.Saray'ı yenip ''Bir çok Türk arkadaşımı üzeceğim.'' diyen Özil, bu sözlerinden dönmek zorunda kaldı.

Real Madrid'in Bernabeu'da aldığı 3-0'lık galibiyetin ardından Mesut Özil İstanbul!daki rövanş maçı için iddialı açıklamalarda bulunmuştu. Mesut Özil, '' Türkiye'deki maçlar benim için her zaman özeldir, bu çok açık. Birçok Türk üzülecek olsa da; hedefimiz Galatasaray'ı geçip tur atlamak'' demişti.

Fakat Mesut Özil, dün geceki 3-2'lik zafer sonrası bu sözlerinden dönmek zorunda kaldı. Özil yaptığı açıklamada Galatasaray taraftarından övgüyle bahsetti.

Mesut Özil, zor bir maç oynadıklarını belirterek, " Galatasaray, 90 dakika çok güzel oynadı ve güzel goller attı. Kendi evimizde 3-0 kazanmıştık ama zor maç olacağını biliyorduk" dedi.

Sarı-kırmızılı taraftarların takımlarını çok iyi desteklediğini vurgulayan Mesut, "Galatasaray taraftarları çok iyiydi. 90 dakika takımlarını desteklediler. 3-2 yenildik ama bizim için keyifli geçti. Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Çok iyi futbol oynadılar. Bundan sonrası için başarılar diliyorum. Turu geçtik ve şimdi hangi takımla eşleşeceğimizi bekliyoruz. Bundan sonraki düşüncemiz finale çıkmak" şeklinde konuştu.

Yağmur Yılmaz - Haberler.com

Sayfayı Paylaş