Merhaba Arkadaşlar, Aranıza Yeni Katıldım ghost38

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve ghost38 tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. ghost38 New Member

Bende aranıza yeni katıldım.5 gün önce 2011 model Astra 1.3 cdti enjoy plus aldım.Henüz acemiyim. Bu konularda kullanıcılarından destek bekliyorum.laugh02

2. ot-gu Genel Sorumlu

Hayırlı olsun ghost38, Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.
    Bu arada aramıza hoşgeldin. Opel bölümünde arabanızla ilgili soru ve görüşlerinizi paylaşabilir karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sizde kullandıkça arabanız hakkındaki eksileri, artıları ve kendi deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmanızı bekleriz. Arabanızla ilgili konu açıp resimlerini ekleyebilirsiniz.

3. ghost38 New Member

Teşekkür ederim Ot-Gu kardeşim.Bayram tatili münasebetiyle mesajına cevap yazmakta geciktim.Ben yaklaşık 7 yıldır Hyundai Elantra kullanıyordum.Yani benzinliden dizele geçtim ve Opelci oldum.İlk başta arkadaşlarında dediği gibi arabam cansız gibi geldi ama turbo devreye girince araba fena sayılmaz.Tabiki araç yeni olduğu için biraz yakıtı fazla gibi.Ama konfor olarak bu paraya alınabilecek en iyi araba olduğunu düşünüyorum.Diğer izlenimlerimi kullandıkça yazarım.Selamlar.

4. ot-gu Genel Sorumlu

5. ghost38 New Member

Arabam Astra sedan enjoy plus paketinin full olanı(park sensörü,cruise control,tünel algılama sistemi,yağmur sensörü v.s) ve beyaz renkte manuel 6 vitesli.H kasa diye tabir edilenlerden.Linktede resmi var zaten.Yalnız rodajı doluncaya kadar yapmamız gereken bir şey varmı bilmiyorum.Bu konulardada yardımlarınızı bekliyorum.İlerdeki günlerde başarabilirsem fotolarınıda ekleyeceğim.saygılar.

6. OrKuN Well-Known Member

Rodaj hakkında kısaca

7. ghost38 New Member

Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.Birde arabamın şasi numarasından Gilwice'de (Polonya)üretildiğini öğrendim.Bu araçların orjinal Almanya üretimi yokmudur? ve kalite bakımından orada üretilenlerle(varsa) aynımıdır?Forumda yazılanları okudukça özellikleri deniyorum ama benim arabamda hiçbiri olmuyor.(Hararet göstergesi,hızlanınca otomatik kilitlenmev.s)Birde bagaj kapağını açarken zor açılıyor neden olabilir? cevaplarsanız sevinirim.saygılar.

Sayfayı Paylaş