Mehmet Ekici Kimdir - Yaşı - Uyruk - Boy - Kilo - Mevkii - Milli Takım

Konusu 'Spor Sayfası' forumundadır ve Balako tarafından 22 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Balako Well-Known Member

Mehmet Ekici

[​IMG] W. Bremen

DOĞUM TARİHİ: 25 Mart 1990 (Yaş 21)
    DOĞUM YERİ: München
    UYRUK: Almanya
    BOY: 180 cm.
    KİLO: 70 Kg.
    MEVKİİ: Orta Saha
    FORMA NUMARASI: 20
    MİLLİ TAKIM: Türkiye

Oyuncu Puanları

Kulübe Sadakat
    4.0
    Yaratıcılık
    5.0
    Hırçınlık
    3.0
    Atlama
    4.5
    Top Sürme/Top Kontrolü
    4.5
    Dayanıklılık
    4.0
    Pas
    6.0
    Şut İsabeti
    5.5
    Hız
    5.0
    Top Çalma
    3.0
    Vizyon
    5.0

2. Balako Well-Known Member

Oyuncuyla İlgili Haberler

Werder Bremen'in başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Ekici, transferindne dolayı hiçbir pişmanlık duymadığını belirtti.

Türkiye Milli Takımı'nı tercih eden başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Ekici, Werder Bremen'e transfer olmaktan hiç pişman olmadığını belirtti.

Transferin kariyeri adına çok önemli bir adım olduğunu belirten Mehmet Ekici, "Burada kendimi daha fazla geliştirmem mümkün. Nürnberg'de sürekli olarak oyanabiliyordum. Ancak Bremen formasıyla da Avrupa Kupaları'nda mücadele etme şansını yakaladım. Daha az oynadığım için mutsuz değilim. Aksine çok mutluyum. Takımın daha iyi olması için sahada elimden geleni yapacağım ve yeteneklerimi göstermeye çalışacağım" dedi.

Birçok önemli oyuncunun kendi mevkisinde zorlandığını hatırlatan genç oyuncu, "Micaud, Diego ve Mesut Özil gibi önemli oyuncular, bu mevkide forma giydi. Hepsi de ilk dönemlerinden zorlandılar ancak sonrasında çok başarılı oldular. Kendime çok güvenim var. Takımın değişmez 10 numarası olacağım. Zira ben kendi yolumda ilerliyorum. Bremen'de 10 numaralı pozisyonda oynayıp tüm gücümü kullanıp elimden geleni yapacağım. Hedefim çok çalışıp Werder Bremen ile ön sıralarda mücadele edip, şampiyonluk yaşamak" diye konuştu.

Bir dönem Mehmet Ekici'yle çalışan ve genç oyuncunun önemli başarılara imza atabileceğini belirten Mehmet Scholl ise, "Mehmet henüz genç ve biraz daha gelişmesi lazım. Mehmet futbolculuğu yanında, insan olarak da çok iyi. Öğrenmeye istekli ve verilen tavsiyelerini dinleyip uyguluyor. Mehmet ayrıca diğer futbolcularda olmayan benzersiz bir oyun kalitesine sahip. Teknik açıdan mükemmel. Kendisine güvenildiği zaman takımı için varını yoğunu harcar. Gelecekte zirveye yerleşip isminden bahsettiren olacaktır" şeklinde konuştu.

Sayfayı Paylaş