Maybach 62S Landaulet

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve seckinyd tarafından 13 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. seckinyd Well-Known Member

Maybach 62S Landaulet
    Bu araç Mercedes-Benz in amiral sınıfı demek istiyorum ama diğer bir yandanda amiral diyerek küçümsemek istemiyorum

Aracın bir değişik kasası olan Maybach 62S modeli her türlü silah ve tüfek mühimmatını engelleyebilecek yüksek güvenlik donanımları ile birlikte 6.000 dolarlık bir valiz seti, 2.000 dolarlık iki adet gümüş şampanya kadehi, 8.000 dolarlık altın göğüs (arabanın direksiyonu ile beraber ön göğüs tamamen) hediye ediliyor.

Koltulklar tamamen yolcunun konforu düzenlenerek üretilmiş olup hepsi yatak pozisyonu alabiliyor.

Bu araç Mercedes-Benz tarafından mühendsilerine ithafen yapılmış bir araçtır nedeni mühendisleri ölmeden önce bu aracın projesini yönetime sunmuş fakat yönetim kabul etmemiştir mühendis vefat ettikten sonra farklı bir şeyler yapmaları gerekti ve ilk olarak aşağıdaki resimde göreceğiniz modeli ve son olarakta yanında göreceğiniz modeli ürettiler.

Bu araç 6000 litrelik V12 612 beygirlik bir motora sahip ayrıca ikiz turbosu var fakata araç ağrılığından dolayı fazla hız yapamıyor zaten hız yapmak isteyen kim bu konforu bu saflığı ve rahatı bulduktan sonra kim yatmak istemezki.Araçtan inmek istemiyeceksiniz

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

2. ShaDow_19 Well-Known Member

Bu Harika Arabaları nerden buluon Seçkin.. PAylaşım için tşkrlerr..

3. blackangel Well-Known Member

yok ben bundn istemem her bindiimde uyurum herlde içindee çok rahata benziyoo

4. seckinyd Well-Known Member

Aracın fiyatı açıklandı 900.000 EURO (1.35 milyon $) Türkiye fiyatı değil tabiki ayrıca araç ilk sahibine şu günlerde ulaşmış olmalı :D:D

5. ShaDow_19 Well-Known Member

Bu konularla baya ilgilisin bakıormda.. Aracın Sahibini nerden bilion seçkin yaa :D

6. seckinyd Well-Known Member

EEEEEEEEEEEEE abi önemli olan merak :D:D görmedinmi geçenlerde antep sokaklarında vardı bir tane :D:D

7. ot-gu Genel Sorumlu

araç güzelde o paraya uçak alıyorlar artık ;)

Sayfayı Paylaş