Mantikli Olup Yasal Olmayan Nedir?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve kızılejder tarafından 5 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. kızılejder Well-Known Member

Mantikli Olup Yasal Olmayan Nedir ?

üniversite Son Sinif öğrencisi Yazili Sinavindan Kalinca Doğru Hocasina Gider . Siz Sinifta Birakarak Hayata Atilmami önlüyor Ve Beni Cezalandiriyorsunuz . Işin Bu Yanini Hiç Düşündünüz Mü ? Tabii Düşündüm . Hocanin Görevi Bilgiyi ölçüp Yeterli Olmayani Sinifta Birakmak Değil Mi ? Iyi . O Zaman Size Bir Teklifim Var . Bir Soruda Ben Size Soracağim . Doğru Cevabi Verirseniz Ben Notumu Kabul Edip Sinifta Kalacağim . Ama Biemezseniz Notumu Düzeltip Sinifi Geçireceksiniz . Hocanin Keyfi Yerinde . Teklifi Kabul Eder Ve öğrenci Sorar : Yasal Olup , Mantikli Olmayan Nedir ? Mantikli Olup , Yasal Olmayan Nedir ? Ve De Ne Mantikli Ne De Yasal Olmayan Nedir ?hoca Uzun Uzun Düşünür Ama Cevabi Bulamaz . Iddia Gereği öğrencisine Iyi Not Vererek Sinifi Geçirir . Ama Aklida Soruda Kalir . Sinifin En Zeki öğrencisini çağirir , Olayi Anlatir Ve Sorunun Cevabini Bilip Bilmediğini Sorar . öğrenci Hemen Cevap Verir :
    Siz 65 Yaşindasiniz Ve 23 Yaşinda Bir Kadinla Evlisiniz Bu Yasal Ama Mantikli Değil . Karinizin 25 Yaşinda Bir Sevgilisi Var Bu Mantikli Ama Yasal Değil .siz Karinizin Sevgilisini , Zayif Alip Sinifta Kalmasi Gerekirken Iyi Not Verip Mezun Ediyorsunuz . Bu Ise Ne Mantikli Ne De Yasal ...

2. EmRe Well-Known Member

hocanın cevaptan sonraki halini düşünemiyorummm :D:D:D

3. sevvv38 Well-Known Member

woooooowwwww :Dgayet yasal ve mantıklı :cool:

4. SHaDe_19 Well-Known Member

hahhahahaaaaa harıka ya ellerıne saglık kardes

Sayfayı Paylaş