Mainboard alacam tavsiyelerinizi alabilirmiyim

Konusu 'Donanım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Selam, benim anakartım P4M890/900M2 serisi MS-7255 (v2.X) Mainboard
    birçok arkadaş bu anakard iş görmez diyor ve değiştirmeye karar verdim ama çok bir bütçem yok 250 TL yaklaşık, en iyi hangi anakartı alabilirim şu anki anakarttan iyi olmalı! önerilerinizi bekliyorum.

2. BaRıŞ Well-Known Member

bendede vardı eskiden o mainboardtan. bence sen hiç yatırım yapma o bilgisayara yazık olur parana. oyun oynayamıyorsan ram + ekran kartında ufak bi değişiklik yap seni 1 sene kadar idare eder, sonrada yeni bi sistem topla. Zaten sistem eski olduğu için yüksek performans almak istiyosan böyle yapmak zorundasın. Diğer türlü bi parça değişsen diğeri kısa bi süre sonra tıkanır onuda yenilersin bi bakmışın yeni bi pc toplamışın. hemde maliyeti daha fazla olur.

3. EmRe Well-Known Member

anakartın eski bir anakart işlemcinde ramlerinde dolayısıyla eskidir. 250 TL ye eski bi sisteme sadece anakart alınmaz..

Anakartın iş görmez ama diğer parçalarıda iş görmez..Şuan için bi problemin yoksa devam et kullanmaya derim..ilerde toptan değişiklik yaparsın..

Anakart işlemci ram Ekran kartı bunları tek başına değiştirmeyin ya hepsini birden yada hiç değiştirmeyin. ;)

Sayfayı Paylaş