LPG kullanıcılara dikkat

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve drec tarafından 11 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. drec Member

LPG kuru yakıt oldugu ıcın arabanın motor omrunu kısatma la kalmıyor motor cekiş gucunude dusuruyor lpg kullananların 1.6 motorların uzerınde motorlarda uygulanması sızın ve aracınınz ıcın daha iyi

2. ot-gu Genel Sorumlu

şimdi benim 1300 arabam var taktırmalımıyım lpg yoksa taktırmamalımıyım, bende bayramdan sonra düşünüyordum

3. drec Member

arkadasım lpg benzınden uygun dıye kullanıyor eyer sen 1300 motora lpg taktırırsan arbanım beygır duser ve arabanda yuk oldugu zaman kalkıslarda lpg arabayı kaldırmaz sakın lpg kullan ma zaten 1300 motor cok benzın yakmaz bosuna paran ıle arabnını oldurursun
    bende opel vectra var 156 beygır 2000 motor buna ben lpg taktırdıgın zaman 130 beygıre duser artık lpg taktırmaya kararlımısın ama istersen lpg taktırdıktan sonra arabana guc kaybı olmaın dıyorsan performan chıp taktırırsın bana sorarsan lpg senın arabaya gıtmez
    ben senın yerınde olsam arabayı ethanol le beslerım

4. ot-gu Genel Sorumlu

ethanol le beslerim derken biraz bilgi verirmisin

5. drec Member

arkadasım gercı ethanol karısımlı katkılar sullanırsan araban seri kalkıslar yapar cekiş gucu %10 -15 arası artar .etanol aslında ucak yakıtıdır bunlar katkılı olarakta arabalr da kullanıyorlar

6. BaRıŞ Well-Known Member

kardeş bu ethanol ü nereye koyacagız, yakıtamı yoksa başka bi yeremi, kusurabakma bilgimiz pek yok sadece sürücüyüz biz,

7. drec Member

abıcım ethanol u bezın deposuna koyacasın

Sayfayı Paylaş