Lider dediğin...

Konusu 'Atatürk Resimleri' forumundadır ve Pelin tarafından 8 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

2. yagmur Well-Known Member

teşekkurler pelin bu güzel paylaşımların için, son günlerde atamızı daha çok arar olduk bu basiretsiz kendini lider sanan yöneticiler yüzünden

3. BaRıŞ Well-Known Member

lider dediğin Atam gibi olur tpx ama şimdikilerde nerdeeeeeee bu vasıfların bir tanesi bile yok thumpdown

4. serseri_aşık Well-Known Member

ellerine sağlık

5. ot-gu Genel Sorumlu

Dünyaya gelmiş geçmiş en büyük lider...

6. Sol_Barış Well-Known Member

teşekkür etmek gerek çok güsel bir paylaşım......

7. seckinyd Well-Known Member

Gerçekten çok teşekkür ediyorum bu paylaşımın için ellerine sağlık

8. FIRATONURLU New Member

cokk tesekkurler pelıın

9. abdulkadir Well-Known Member

İnsanlığın Lideri Hz. Muhammed (Sallallahu Aleyhi vesellem)'dir..İnsanlığın en başından beri herkes bunu benimsemiştir. insanlığın en sonuna kadar da benimsenecetir.Şimdi söyleyeceksiniz ki dini siyasete alet etmeyin..Ya zaten bunu diye diye halk söyleyeceklerini söyleyemiyor.Asıl siz bu sözünüzle dini siyaseti herşeyi katmış olursunuz..Bazı cümlelerinizi düşünerek söyleyin...

10. ot-gu Genel Sorumlu

abdulkadir peygamberler üstün vasıflarla donatılmış kişilerdir, dünyada gelmiş geçmiş enbüyük liderdir dediğimden sen bu sonucu çıkarıp Atatürk den daha büyük lider olarak peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav) i göstermen Atatürk ün nekadar büyük bir insan olduğunun bilinç altınızdaki yansımasıdır.

Sizler Atatürk ü biz Kemalistlerin koyduğu dereceden daha üst seviyelere taşıyorsunuz, Peygamberlerle kıyaslıyorsunuz, ne söylediğinizin farkında değilsiniz gibi..

Atatürk Tükiye Cumhuriyetinin kurucusu, dünyaya gelmiş geçmiş sayılı devlet adamlarından birisi bize göre birincisidir...

11. abdulkadir Well-Known Member

Ben dediklerimin gayet farkındayım.Sen Peygamberlerle kıyaslamaya bilirsin ama başkları ''Kemalistlik''adı altında çok ileriye gitmektedir.
    Hiç kimse Atatürk'ün yaptıklarını inkar edemez Ama kullandığınız cümle onun gibi bir gelmedi ve gelmeyecektir benim için sorun olmaktadır..

Hatta siteye masajlara şöyle bir baktım farkında olmadan o kadar şirk ve küfür içeren cümleler bulunuyor..Her söyleyeceğimiz cümleyi içimizde bir mukayese etmeliyiz...

12. Sol_Barış Well-Known Member

yine başlamış yobaz propagandaya:D

13. R.CARLOS Guest

Sen niye herşeye maydanoz oluyorsunquestionmarkquestionmarkquestionmark
    Konuşmayı biliyorsun susmayı bilmiyorsun....

14. abdulkadir Well-Known Member

Eğer dine karşı yapılan saygısızlıklara tek başıma karşı koymam yobazlıksa ben yobazım..
    Ama gerçek siyasi yobazı kimse unutmuş değildir.
    Asıl yobazlık senin yaptığın gibi hangi konuda olursa olsun yanılgıya düştüğünü farketse dahi saçma sapan konuşmalarına devam ederek kendini haklı gibi göstermektir...

Bundan sonra bu tür tartışmalara girmek benliğimize aykırıdır.

15. Sol_Barış Well-Known Member

daha ne diyim ki:)

16. ot-gu Genel Sorumlu

dine ve inançlara karşı saygısızlık yapanın bizde karşısındayız...
    Allah diyerek kandıranların, dini siyasete alet edenlerinde karşısındayız...
    Bu tür din tüccarlarına inananların, hala kandırılmaya devam edenlerin ve bunlara oy veren %47 nin ve hala oy vermeyi düşünen vatanı satanlarında karşısındayız...tpx

17. boikot Well-Known Member

Şimdi olayı objektif olarak değerlendirirsek mustafa kemal,mao,lenin,tito ve ismini sayamadağımın devrimci liderler bunları hepsi aynı adamlardır biri diğerlerinden üstün falan değillerdir. Çünkü insanları bir araya toplamak ve tek bir amaç doğrultusunda örgütlemek ve savaşmak kolay bi iş değildir hz. muhammed te çağının en büyük devrimcisidir çünkü o da o çağlarda binlerce insanı arkasından sürükleyebilmişse oda büyük liderdir olayın din boyutunu değerlendirmiyorum.. Tabi bide hz. ayşeyi 9 yaşında almasaydı keşke...

18. abdulkadir Well-Known Member

Hangi kendini bilmez bunu kafanıza soktuysa tarihle ilgisi pek yokmuş galiba

Eğer Gerçekleri öğrenmek istersen alttaki konuya bak..Yok ben araştırmadan, körüne körüne bu pervasızca düşünceye bağlanacağım dersen o zaman kimsenin aklını bulandırmaya hakkın yok.

http://www.turkeyarena.com/turkeyarena/newreply.php?do=newreply&p=56552

19. abdulkadir Well-Known Member

İşine gelmedi değil mi?Gerisini okumaya tabi korkarsın...

20. Sol_Barış Well-Known Member

devamınıda okudum... şimdi yazmışsın dine karşı saygısızlığa karşı koyuyorum falan da o saygısızlığı yapan kim kendi kendine bişiler yapıosun:) saçma sapan bişey yazmışsın o kadar seviyesi düşük ki yazının anlama ihtimalim yok... gel doğru yolu bu sen bırak din tüccarlığı yapma tayyip gibi:)

Sayfayı Paylaş