Lens Kullananlar Yorumları

Konusu 'Sağlık-Genel' forumundadır ve Emel tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Emel Well-Known Member

Lens Kullananlar Yorumları
    öncelikle herkese mrb. sitenize yeni üye oldum. arkadaşlar ben gözlük kullanıyorum ama artık lense dönmek istiyorum bu yüzden lens kullanan arkadaşlar bana bu konuda iyi yada kötü yanları hakkında bilgi verirlerse çok sevinirim

2. Misafir Guest

Arkadaşlar 8 aydan beri lens kullanıyorum. Ailemi bu konuda ikna etmek zor olsa da uzun uğraşlar sonucunda aldırabildim. İlk bi hafta alışabilme açısından zorluklar çekebilirsiniz ama sonradan hiç bir zorluğunu yaşamıyorsunuz. Sabah okula giderken nasıl kalkıp yüzümü yıkıyorsam lens takmakta bunun gibi birşey oldu bende. Temizliğine, hijyenin çok önem gösteriyorum. 4 ay önce kontrole gittim. Doktorum çok sağlıklı kullandığımı ve devam edebileceğimi söyledi. Eğer sizde buna inanıyorsanız uğraşırım diyorsanız alabilirsiniz. Aksi taktirde tabi ki zararları var lensle asla uyuma gibi bi durum söz konusu olamaz. Öğlen 2 saat falan uyuyabilirsiniz. Lensle banyoda yapabilirsiniz fakat gözünüze köpük, şampuan gelmemeli. Yine de tedbirli olmak gerek bu yüzden lensle banyo yapmıyorum. Benim kullandığım lensler aylık, bunların gününün geçmemeside çok önemli aksi takdirde zararlı olabilir.

3. ot-gu Genel Sorumlu

Zahmetli iş ama gözlük sevmeyenler için bu zahmete değer.

Sayfayı Paylaş