Lenovo (IBM) 3000 N500 DC/C2D T5800 Kullanıcıları Derneği

Konusu 'Donanım' forumundadır ve ot-gu tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Lenovo (IBM) 3000 N500 Dual Core/Core2Duo T5800
    Kullanıcıları Buluşma Noktası

Özellikler
    • İşlemci Intel® Core 2 Duo processor T5800 (2.0GHz - 800MHz)
    • Ekran 15.4" WXGA Parlak Ekran + Kamera
    • RAM 1GB
    • HDD 250 GB
    • Ekran Kartı Mobile Intel GMA 4500M (GL40) 256MB Ekran kartı
      Genişleme Yuvaları Display port, HDMI, RJ-11, RJ-45, 4 x USB 2.0, 4-1 digital media reader (SD/MMC/MS/XD)
    • Optik Sürücü DVD±RW DL
    • Diğer 10/100Mb Ethernet, Intel 5100 AGN (1x2) kablosuz iletişim,
    • Bluetooth
    • İşletim Sistemi DOS
    • Pil ve Pil Ömrü Li-Ion 6 cell
    • Klavye Q Turkçe
    • Ağırlık 2.74kg
    • PN NS748TX
    • Garanti 2 Yıl
    Lenovo (IBM) 3000 N500 kullanıcılarının buluştuğu, bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bu konu başlığı altında Lenovo (IBM) 3000 N500 ile ilgili herşeyi konuşabilir, sorabilir ve paylaşabilirsiniz...tpx ​

2. BaRıŞ Well-Known Member

Bu ürünü internet üzerinden aldım ve kargoda bi sorun olurmu diye şüphelerim vardı ama hiç şüphelendiğim gibi olmadı paketleme gerçekten çok güzeldi. darbeye karşı laptop kutusunu başka bir kutuya koyup yanlarına darbe emici plastik baloncuklar yerleştirmişlerdi. Ürüne gelince hiç bu kadar şık olabileceğini doğrusu düşünmemiştim. Performans olarakta şimdilik iyi ama zamanla bu durumu daha iyi anlayacağız. Yorum yapmak için hernüz erken. Ancak şunu söyleyebilirim bu özellik ve kalitede başka bir marka almak isteseniz çok daha fazla paralar ödemek zorunda kalacaksınız.

3. OrKuN Well-Known Member

bence alınacak bir laptop. harddisk ve ram yönünden iyi ama bir de şu işlemci t7200 olsaydı daha iyi olurdu ama t5800 de iyi

Sayfayı Paylaş