Lenova U 330 kullanan var mı?

Konusu 'Donanım' forumundadır ve EmRe tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Slm arkadaşlar,
    Lenova U 330 notebook kullanan arkadaşların görüşlerini almak istiyorum.
    Wireless problemi var mı...? ısınma problemi varmı...?
    en uygun fiyata needen alabilirim.

2. BaRıŞ Well-Known Member

O notebook hakkında sorun bildirene ben daha rastlamadım...cihazın artıları led aydınlatmalı ekran olması, ramlerin ddr3 olmasıdır. ekran inanılmaz seviyede parlak ve renklidir, yine lcd ekran cok esnek oldugu için ezilmelere karsı daha dayanıklıdır.

8400 işlemcı 2 gb ddr3 ram ve 256 mb ekran kartı ile gelıyo... ayrıca ekran kartındada bir incelik var maiınada 2 tane ekran kartı var.. istersen intell 4500hd sini akrif hale getirebiliyoruz istersekte ati x3450 256 mb ekran kartını aktif edebiliyoruz. Ayrıca aletin sol alt köşesinde 2. bir hdd yuvası mevcut :)

3. GamZe Moderator

altunizade gold mağazasında 1929 tl. 10 taksit. makina tek keelime ile eksiksiz bence tek eksik yanı usb çıkışının 2 adet olması ve sağ ön köşede yan yana olması. Bunun haricinde ekran sony kalitesi ile aynı. cihaz komple aliminyum ve magnezyum karışımından yapılmış, hatta pilinin altı bile hiç ısınmadı ve çok sessiz. Kısaca böyle bir cihaz inanılmaz. Estetiği beni çok etkiledi. zaten ekranını görseniz almanız için yeterli olacaktır. Son olarak ekran 13.3 inç olduğundan yazılar çok küçük görünüyor .

4. BaRıŞ Well-Known Member

wireless problemi yok, ama duydum birisinde bole bir problem oldugunu, cozum olarak lenovonun wireless agent i yerine windowsun kendi wireless ozelliğinden baglanmak.

yalnız Lenova değil Lenovo tpx

Sayfayı Paylaş