Lamborghini Reventon

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve seckinyd tarafından 13 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. seckinyd Well-Known Member

Lamborghini'nin özel yapım olan bu arabası henüz piyasaya sürülmemiş olsada zaten az sayıda üretilecek olan arabanın bütün stokları tükenmiştir

Bu araç V12 silindir 650 beygir ve 6500 litrelik bir motora sahip. Bu araç yapılan en yüksek performansa ve en lüks kokpite ve donanıma sahip ilk Lamborghini ayrıca bu araç Tornado savaş uçağı ile yaptığı yarışta savaş uçağını geçmiştir. Aracın göğüsteki göstergeleri yani km sayacı, devir göstergesi, yağ sıcaklığı göstergesi, volt göstergesi, su sıcaklığı göstergesi ve turbo basıncı göstergesi, F-22 Raptor diye bilinen savaş uçağı göstergeleri ile aynı şekildedir.

2. SHaDe_19 Well-Known Member

bu lamborghını manyak bı araba ya
    ellerıne saglık dostum guzel paylasım

3. seckinyd Well-Known Member

Teşekkürler :D:D bende çok beğeniyorum bu Lamborghiniyi ama çok fazla laf atan bu arabaya onlarada hak veriyorum tabii çünkü bu araba Murcielagonun kasası değişmiş hali bunu alacağımıza onu alırız diyorlar ama birde diğer taraftan bakarsak şu var kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş. :D:D

4. elif Moderator

kimmiş bunu diyen güldürmesin :D

5. ShaDow_19 Well-Known Member

Mükemmel bişey ya onu diyenlere bakmayın ya.. Güzel Paylaşım dostum tşkrler...

6. desayamu Well-Known Member

benimde var bu arabadan ben urettim

7. seckinyd Well-Known Member

Bunu diyen ne gariptirki bir araba dergisinde köşe yazarı :D:D

8. blackangel Well-Known Member

bnde diodum ztnn bu kesin desayamu nun işi die;)

9. serseri_aşık Well-Known Member

böyle bir aravbam olsun birde süper moderatör oluyum başka ne isterimki:):D:D:D

Sayfayı Paylaş