Kuzey Irak konusunda ne yapılmalı..?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ot-gu tarafından 11 Kasım 2007 başlatılmıştır.

?

Kuzey Irak konusunda ne yapmalıyız, sizce..?

1. Yalnız ABD ile birlikte çözüm aranmalı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Bölge ülkeleri ve ABD ile birlikte çözüm aranmalı

oy sayısı 1
    11,1%
  3. Askeri operasyon yapılmalı

oy sayısı 8
    88,9%
  4. ABD den istihbarat beklenmeli :D

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ot-gu Genel Sorumlu

Sizce kuzey Irak konusunda ne yapılmalı..? kayıtsız kalmayalım

2. Kaan Aga Member

Kusura bakmayın yanlış cevabı işaretlemişim :D
    Ama 3. seçenek tabiki de.

3. GamZe Moderator

neyi bekliyoruz 4. seçeneğimi, anketi açan arkadaşda gülmüş o seçeneğe, bizim siyasetçiler neden gülmüyorda ciddiye alıyor

4. BaRıŞ Well-Known Member

önce istihbarat beklenmeli sonra operasyon olmalı, hahahaha güldürmeyin beni yaww.

5. EmRe Well-Known Member

tabiki operasyon yapılmalı ama malesef ülkeyi küçük ve güçsüz duruma düşüren abd den istihbarat bekliyoruzz daha çoooooooooook bekleriz

6. BaRıŞ Well-Known Member

bunların operasyon falan yapacakları yok, tayyip erdoğan ve yandaşlarının Türk olduğundan şüphelenmeye başlıyorum, bi Türk e savaş de koşarak gider, hele nefsi müdafa oluyorsa hiç durmaz

7. mcrap Well-Known Member

Ya türkiyeden bişi olmaz israil ABD ye sorduda mı girdi lübnan a girmesinin sebebide 2 asker türkiyede 40-50 şehit verdik ABD ye yalakalık yapıolar şimdi savaş askeri operasyon yapsan ne gidip boş mağralara kaçbintane bomba atıp gelecek israf yane boşa bekliyo binlerce asker sınırda

8. serseri_aşık Well-Known Member

her zaman için 3. seçenek derdim ve derim

9. ŞEHİT Guest

tabi ki askeri operasyon yapılmalı.ama bunu yapabilmek için de amerikadan istihbarat almak zorundayız.(bunun tek başımıza da yapabilseydik çok iyi olurdu.ama operasyon başarılı bir şekilde sona ermiştir.

Sayfayı Paylaş