Kutlu Doğum Haftası Mesajları 2014

Konusu 'Dini Sözler' forumundadır ve EmRe tarafından 11 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Kutlu doğum haftası kutlama tebrik mesajları

• Allahın adıyla başladığınız her işte başarılar sizinle olsun kutlu doğum haftanız mübarek olsun.

• Bir gül aldım, sordum seni ona.. Anlattı seni bana doya doya.. Gel rüyama göreyim bir kez olsun o nurlu yüzünü, Göreyim seni içim nur dolsun.. Güllerin efendisi ey Muhammad (sav).

• Böyle bir sevgi görülmedi.. Böyle bir aşk görülmedi.. Sana duyulanların arasında..

• Canım kurban olsun senin yoluna, Adı güzel, kendi güzel Muhammed.

• Ey Mekke! Güzelliklerinle gizlendin, durdun. Doğumunu mu beklerdin bu kutlu Rasülün.. sonsuz selam, salat, sana sevgili Peygamberim.

• Ey Sevgili, Sen hala kırk yaşındasın ve hala ümmetini başındasın.

• Ey Sevgili! Adın anılıyor yine.. Yine sevdalıların Sen diyor.. Sen derken onlar, Gönülleri şahlanıyor.

• Gül Peygambere (sav) Lale Allah'a açılır.

• Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed'i hatırlatır.

• İslamın nurlu yüzü kalbine dolsun. Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Kutlu doğum haftanız mübarek olsun.

• O En İyi Babaydı.. O En İyi.. O En Vefalıydı.. O En Takvalıydı.. O En Mütevaziydi.. O En Doğruydu.. O En Adaletliydi.. O En Masumdu.. O En Dayanıklıydı.. O En Zekiydi.. O En Asaletliydi.. O En Hatipti.. O En Emniyetliydi.. O En Teslimiyetliydi.. O En Şefkatliydi.. O En Cömertti.. O Bir Beşerdi Lakin En Hayırlısıydı.. O İlkti Ve Sondu.. Sallallahu Aleyhi Ve Sellem..

• O'na uyunuz.. O'nu örnek alınız ki O, sizde hergün yeniden doğsun.. Yüreğinizi verin ki O'na, yarın orada sizinle olsun.

• O'nu anmayan hiçbir gönül kalmasın..

• Seviyoruz seni ey nebi.. Yıpranmış vakitlerde yıpranmayan tek GÜL olduğun için.

• Yaratılmışların en hayırlısı, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav) için duygularımızı dile getirdiğimiz şu mübarek günde salat veselam O'na olsun.

Sayfayı Paylaş