Kutlama Mesajları Kısa

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Aramizdan ayrildigin icin uzgunuz, ama dünyanın sana ihtiyaci var. İş hayatında başarılar dilerim.

* Avuclarin acildigi, gozlerin yasardigi, ilahi esintilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda birlesmek dilegiyle kandilinizi kutlarim...

* Basarilar ve her daim mutluluklar seninle olsun. Aramiza hosgeldin.

* Beni can evimden vurduğun için seni en kalbi duyuglarımla tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

* Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

* Bir umut serpilsin yuregine, bin mutluluk dogsun gunlerine, hersey kendin gibi ve gozlerin kadar guzel olsun...

* Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca "zaman"ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar.

* Bu gün bir çiçekçinin önünden geçerken ben çok güzelim beni al diyordu onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye doğum günün kutlu olsun.

* Bu sabah mavi bulutlari avcuna, mutluluklari gonlune, sevgimi usulca kalbine birakiyorum. Gunes her zaman senin icin dogsun, en guzel gunler seninle olsun...

* Buyuk insanlar olmadan buyuk isler basarilamaz,daha nice basarilari birlikte kutlamak dilegiyle

* Dunyada bircok insan vardir, kimi mutlu kimi mutsuz, turkeyarena kimi guluyor kimi agliyor, ama tum guzelliklere ve mutluluklara layik biri var o da su anda bu mesaji okuyor.

* Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

* Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!

* Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat...

* İnsani buyuk yapan kendi azmi ve sabridir. Yeni gorevinde basarilar dileriz.

* Ruzgarin kemani vurdugu ilik bir gecede, yagmur damlalari cama vururken, yatagina uzanarak hayalini kurdugun ve keske dedigin tum guzellikler senin olsun...!

* Sensizlik yazı yazmak kadar zor yağmura , ölüm kadar acı sensizlik, nefes kadar önemli sen, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım.

* Uzuntuleriniz kum tanesi kadar kucuk,sevincleriniz nisan yagmurlari kadar bol olsun.iyi gunde kismetiniz bol olsun.

* Yeni gorevinizde basarilar dileriz.basari ve huzur diliyorum. Sevgiler...

* Yeni isinde basarilar, yolun acik olsun...

* Yeni isinde basarili ve mutlu olman dilegiyle ...

* Yeni isinde herseyin gonlunce olmasini dileriz.

* Yeni isinizin size mutluluk getirmesi dilegiyle ...

Sayfayı Paylaş