Kurtlar Vadisi Terör...

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve EmRe tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Maalesef ülkemizin acı gerçeği olan terör,bir dizide birazda olsa yansıtılmak istenmiştir.Ama bu birtakım kişilerin çıkarlarına ters düştüğü için yayından kaldırılmıştır.

Şehitlerimize destek için ,18 ekim perşembe günü dizinin 2. bölümü ilk ve son olmak üzere yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Terör dizisinin 2. bölümü hakkındaki yorumlarınız...

1 kişi bunu beğendi.

2. oguzturk Administrator Staff Member

Sakıncalıydıda şimdi sakıncası kalmadıdamı yayınlandı dizinin 2. bölümü, ne değiştiki, dizi yayından çekilerek terör yokmu sayıldı, halkın şuanki birlik ve beraberliği ozamandan başlayacaktı terör e karşı,

Ayrıca dizinin 2. bölümü hiçte korkulacak halkta kin nefret uyandıracak sahneler içermiyormuş yasaklayanlar izlemedimi acaba ozaman, sadece kendi örgüt elemanlarına dahi güvenmedikleri gösterilmiş 2 bölümde.

Devam etmeyecek olan bir diziyi izlemekte biraz sıktı gibi, izlerken ben öyle hissettim enazından...

3. ot-gu Genel Sorumlu

hükümet, daha önce yasaklattığı diziye bagış toplamak için izin vereceğine, 7 yıl sonra seçeceği cumhurbaşkanı için halkı referanduma götürüp 150-200 trilyonu bence gereksiz yere harcayacagına Mehmetcik vakfına verse daha iyi olmazmıydı,

1 kişi bunu beğendi.
  4. cihandra Member

aynen abi sana katılıyorum bizim için asker herşeyden daha değerli ,oraya harcanan her lira helal olsun .diyer şeylere yorum yapmak istemiyorum, sadece sana hak weriyorum teşekkürler....

5. mecay Well-Known Member

aynen dediğin gibi arda birine dokunduğu için kaldırıldı zaten herzaman bu boyle yapmamışlar mıdır
    size 1 fıkra anlatayım

birgun adamın biri ölmüş ve cehenneme gitmiş her milletin ayrı atış çukuru varmış ve her çukurum bazında 1 zebani ama sadece 1 tanesinin başında yokmuş ve merak edip sorum
    -neden bu kuyunun başında zebani yok
    - bu kuyu türklerin, dier kuyulardaki zebaniler dışarıya çıkmaya çalışanları içeri atmak için ama o kuyudakiler kendileri çekiyorlar zaten aralarında yükseleni

ama en hayırlı mertebe şehitliktir allah herkeze nasip etmez

keşke bende sehadet şerbetinden içebilsem bu vatan için

6. BaRıŞ Well-Known Member

ilk bölümü daha hareketliydi dizinin sanki yoksa banamı öyle geldi

7. kanarya142 Member

kardeşim 2. bölüm tamamen bayagı ve sıradandı nedenmi 1.bölüm milli dugu yüklü idi 2. bölümde bu duygu eksik hele böyle bir zamanda12şehit verillmişken 2.bölümün yayınlanması tamamen reytıng icin olduğunu düşünüyorum madem kurtlar vadisi terör devam edecekse neden pusuya devam ediyorlar kimsenin milli duygularla oyun oynamaması gerekiyor hele böyle günlerde NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfayı Paylaş