Kurtlar Vadisi=Pars Narkoterör

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve desayamu tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. desayamu Well-Known Member

Sizce Kurtlar Vadisi bitsin mi betmesin mi (uzatıldıgı için sıkıldınız mı diziden)
    Pars Narkoterör yeni baslayacak dizi hakkında ne dusunuyonuz fragmanlardan goruldugu kadar
    BU DİZİLER HAKKINIZDAKİ YORUMLARINIZ ?????
    baska sıkıldıgınız diziler varmı yada sevip sevmediğiniz

YORUMLARINIZI PAYLASIN

2. ShaDow_19 Well-Known Member

Pars Güzele benziyor kardeş.. İzlemeye değer gibi.. Zaten ben kurtlar vadisini izlemiodum.
    Ama Pars Narkoterörü izlemeyi düşünüyorm..

3. GamZe Moderator

amaannn bu terör dizileri sıktı artık nereyi açsak terör dizisi hayır amaç gerçekten terörün gerçek yüzünü yansıtmak olsa neyse ama hedef rayting sırf bu diziler tutuldu diye ha bire terör dizisi çekiliyo

4. kanarya142 Member

hayır asla sıkılmadım tabiki devam etsin... pars narkoterör gibi rakip geldiği için dizinin formatı daha güzel olacağına inanıyorum... ve daha çok güncel konular hakkında insanları bilğilendireceğini düşünüyorum...rakibi olanlar herzaman için daha çok çalışırlar GÜNÜN SÖZÜ dür

5. ot-gu Genel Sorumlu

kurtlar vadisine ilk oynadığı 2-3 sene hiç izlemedim hatta tüm arkadaşlarım dizi izlerken bende internette sörf yapardım, ne anlıyorsanız diyede seslenir dururdum, kurtlar vadisinin bitmesine 1 yıl kala izlemeye başladım, hakkatende millet boşuna izlememiş, biz izlemeyerek hata yapmışız, ama onlar gibi bir hafta beklemek zorunda kalmadım enazından hergün tekrarı oynarken izlemiş olduk hiç beklemeden ;)

Vadiyi herhafta izlerim, pars narko terör e gelincede daha erken üzerinde 1-2 ay geçmesi lazım bence, ondan sonra bakarız ;)

6. oguzturk Administrator Staff Member

vadinin yerini hiç bişey tutmaz, alıştık artık vadiye

Sayfayı Paylaş