Küresel ısınmadan bir kaç örnek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

2. ShaDow_19 Well-Known Member

Yuh be ne bu böyle :D Küresel soğuma olmuş bence burda :D

3. seckinyd Well-Known Member

Bu arabaların içinde kalmak kutupta kalmakla eş değer olur heralde yaa şunlara bak ilk fotoğraftaki corvete acıdım zaten :D:D insan nasıl yürüyebilir bunun üstünde yaa :D:D ama gerçekten gidip görmeği çok isterim böyle bir manzarayı :D:D

4. desayamu Well-Known Member

burası nere onu ogrenmek istiyorum

5. abdulkadir Well-Known Member

desayamu kardeşim bu bilgiyi aldığım yerde nerede olduğu yazmıyordu kusura bakma.ayrıca yorum yazdığınız için herkese teşekkür ederim

6. SHaDe_19 Well-Known Member

Ellerine sağlık Abdulkadir guzel paylaşım

7. ot-gu Genel Sorumlu

benim araba donuyor diyordum bunları görünce vazgeçtim, özel çaba harcasan bukadar olmaz yani, antifiriz ne kurtarmaz burda arabaları

8. EmRe Well-Known Member

o arabalar bidaha çalışırmı ki yawws :D

9. KaRaHaN Well-Known Member

donmak böyle birşeymiş öğrenmiş olduk teşekkürler paylaşım için ellerine sağlık

10. umut38010 Member

resimleri paylaşıma sunan arkadaşa teşekkürler...
    ayrıca golf stream sıcak su akıntısı kesildiği için pentagonun verilerine göre 20 yıl içerisinde amerika ve avrupa kıtalarının büyük kısmı buzul olacak yaşamaya en elverişli coğrafyalar ise Irak, Afganistan, İran ve Türkiye olacak...
    amerika Irak ve Afganistana yerleşti İrana gireceğim diyor... sonra sıra kime geliyor aceba ?

11. serseri_aşık Well-Known Member

bencede bu ne böyle ya:D:D
    ellereine sağlık

12. seckinyd Well-Known Member

Buraların Rusya olması gerek çünkü daha önce bu resimleri Rusya olarak incelemiştim :D:D

13. R.CARLOS Guest

ellerine sağlık

14. elif Moderator

Türkiyede tabiki,,,

Resimler için teşekkurler sibirya olması gerek

15. kasırga Well-Known Member

güzel paylaşım sağolasın

Sayfayı Paylaş