Kunut Duaları Türkçe Yazılışı, Okunuşu

Konusu 'Kuran-ı Kerim' forumundadır ve OrKuN tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Kunut Duaları Türkçe Yazılışı ve Okunuşları

Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni aleykel-hayra küllehü neşkürüke ve lâ nekfürüke ve nahleu ve netrükü men yefcürük.

Okunuşu: Allâhümme iyyâke na’büdü ve leke nüsalli ve nescüdü ve ileyke nes’a ve nahfidü nercû rahmeteke ve nahşâ azâbeke inne azâbeke bilküffâri mülhık.

2. Misafir Guest

teşekkürler...

3. Bu site iyi ki varmış valla performanstan 100 aldım allah razı olsun.Bu siteyi iyiki açmışlar süperrr yaa

4. hello Guest

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

5. Misafir Guest

bende sınavdan 100 aldım allah razı olsun

6. Misafir Guest

Süperrrrrrrrrrr 100 aldım.

7. ali rıza Guest

8. Misafir Guest

vallahi harika binkere razı olsun yaş : 10 sınıf:4/C AD SOYAD: zehra temeş

9. faruke Guest

süper süper süper

10. Dinci çocuk Guest

Ben namaz kılıyorum ve kunut 1 'i unutmuştum gerçekten sağolun fakat bir yanlışınız var sanırım; kunut 1: Men değil, mey olacak. Ama yinede teşekkürler :)

11. muslera Guest

ya iyikide varmıs bu site ödevimden 100 aldım. allah razı olsun

12. haha Guest

çok güzel dermişim

13. yyhğ Guest

14. ALLAH sizden razı olsun teşekkürler

15. ben Guest

Harika :) :D ;)

Moderatör tarafından son düzenleme: 1 Haziran 2015
  16. misafir Guest

:(ezberliyemiyom yaaaa :(

17. Ben kuran kursuna gidiyorum ve eve ödev olarak kunut 1 i ezberlemem lazımdı şimdi çalışıcam allah sizden razı olsun

18. TahaOnur Guest

5dk içinde ezberlemem gereken son 11 kelime çok saol

19. Sanne Guest

Ben namaz kılıyorum ve kunut 1 'i unutmuştum gerçekten sağolun fakat bir yanlışınız var sanırım; kunut 1: Men değil, mey olacak. Ama yinede teşekkürler :)

20. salih Guest

Kunut Duaları Türkçe Yazılışı ve Okunuşları

Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni aleykel-hayra küllehü neşkürüke ve lâ nekfürüke ve nahleu ve netrükü men yefcürük.

Okunuşu: Allâhümme iyyâke na’büdü ve leke nüsalli ve nescüdü ve ileyke nes’a ve nahfidü nercû rahmeteke ve nahşâ azâbeke inne azâbeke bilküffâri mülhık

Sayfayı Paylaş