Kral Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Alemdeki En Kral Sözler

* Gözlerine Bakınca Gördüm Kendimi, Kendime Bakınca Gördüm Gözlerindeki Sevgiyi…..

* Seni Dün Gece Rüyaralarımda Gördüm Bu Gece iSe hayallerimde yaşatacağım…..

* Siyahım Matemine Kapılsada hayatım, Siyahlıklar içinde Benim hayatım…..

* Biz Sevdikmi Namusumuz Gibi Severiz Şerefimiz Gibi Koruruz….

* Bizim Sevgilerimiz Yalan Değildir Sevdikmi Kral Gibi Severiz, Sevdiğimiz için öLürsek Şiirlerimizke Gömülürüz….

* Sevdiğimin Yanında Bulurum Kendimi, Aşkım için Olurm Deli, Ne Kral Dinlerim Ne Deli, Hepsi Seyir eder Sevgimi….

* Biz yere Düşen Sevgilerimizi Topladık yeniden Sevmek istedik, Bu Alemde En Kral Sevgi Bizimdir Aşmkımız hep Ebedi…..

* Sevgilere Yüreğimi Kapadım Artık Gönlüm Olmuş Tarumar Ben Olmuşum Derbeder, Sevmemki Artık kimseyi O benden Gitti Gideli..

* Cezaevi Oldu Yuvamız Sevdalıyız Aşkımız için Yatarız….

* Alkol Damarlarımda Gezerken Sigara Ciğrelerimi inletirken, Yalnızca Sevdanın Acısını Çektim içimde…..

* Delikanlı Gibi Seven Adama Yoktur Kural da Kral da , Light Gibi Seven Adama Vardır Kural da Kral da…..

* Biz Sokaklarda Koşmayı Öğrendik Gülüm, Ekmek Parası için Savaşmayı Öğrendik, Sevgimiz için Cinayetleri Ezberledik….

* Biz Hayatı tesbih taşlarının Arasında Elimizden geçirdik Gülüm, Bize Koymaz EN Kral öLüm…!

* Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim.

* Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem….

* ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη…вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη….

* Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir….

* Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız….

Sayfayı Paylaş