KPSS İktisat

Konusu 'Kpss A Grubu' forumundadır ve RüzGaR tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. RüzGaR Super Moderator

2. sezel Member

Ya bilmiyorum ama sadece tek ders için bu kadar konu var..bunun daha gk-gy si var..bu dersler nasıl çalışılır yahmmmm2

3. ot-gu Genel Sorumlu

Allah kolaylık versin zor ama yapmalısın, sen moral bozup düşünene kadar rakiplerin çalışmaya başlamıştır belkide ;)

4. sezel Member

öle diosun da.. nasıl çalışılıo çok merak ediyorum ya..tamam ben de gerizekalı değilim de yani süper zeka olmak lazım bunlar için herhalde;) yaşlandım artık çok gözümde büyüyo ya bunlar benim..eeyy neyse;)

5. ot-gu Genel Sorumlu

hepsine birden bakarsan gözünde büyür ;)

6. pult Well-Known Member

sezel 21 yaşındasın yaşlandım diyorsun:),ben 34 yaşındayım öldüm demektir senin hesabına göre:D

7. ysmn New Member

kpss kabusu benim içinde başladı :(((( herkese başarılarrrrrrrrrrrrr

8. sezel Member

...ya yok estafurullah :D gerçekten korkuyorum ya..yaşlandım yemin ediyorum şu iş güç işlerinden.. çıldırıcam yakında.

9. ot-gu Genel Sorumlu

Bu iş güç okul işleri Türk gençliğini bunalıma soktu, Atatürk ten sonra gelen basiretsiz siyasetçiler sayesinde, gençlik geleceğe umutla bakamıyor neyazıkki.

sezel yalnız sen değil herkes aynı durumda sabır ve azimle çalışmak lazım çıldırmak değil ;)

10. sezel Member

:) :) ya tabii ki öyle de..insan isyan noktasına geliyor bazen..bu arada çok rahat söylüyorsun, hani teselliler, gazlamalar falan:)) senin tuzun kuru galiba? diyesi geliyor insanın:))

11. ot-gu Genel Sorumlu

Türkiyede genç olupta tuzu kuru olan kaç kişi var sezel ;)

12. sezel Member

hmm çok nadir diyelim..ama bence biri sensin..:)

13. djaker New Member

hocam iktisat rapide yuklu dosyalar silinmis yuklermisin acabaa tekrar?

14. ot-gu Genel Sorumlu

hangisinde sorun olduğunu ya buraya yada ilgili konuya cevap yazarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım. Çoğu siteye upload edilmiş ölmesine imkan yok.

Sayfayı Paylaş