Köylüyü korkutan cin yakalandı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pelin tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

Köylüyü korkutan cin yakalandı [​IMG]Cin gördüklerini köye musallat olduğu söyleyen köylüler bakın cini nasıl yakaladı. Samsun'un Tekkeköy ilçesine bağlı Çırakman köyünde 'Cin' görüldüğü iddiaları vatandaşlar arasında tedirginliğe yolaçtı. Görgü tanıklarının "Kocaman siyah gözleri vardı. Kafası da beyazdı" şeklindeki tanımladıkları cin, köyde korku saldı. Her cin hikayesinde olduğu gibi bire bin katıldı ve her geçen gün cin gören insan sayısı arttı.

İddialara göre, "Geceleri ortaya çıkan bir cin, kuytu bir köşeye saklanıp yoldan geçen birisi olursa, gafil avlıyordu". Görenler cinin pardesülü, topal yürüyen, kocaman siyah gözlü, beyaz kafalı, siyah gövdeli bir varlık olduğunu söylüyordu. 'Hooo huuuu' gibi tuhaf sesler çıkartması da cabasıydı....

Giderek yaygınlaşan "Cin hikayesi" üzerine, köyün ileri gelenleri bir toplantı yaparak, gece önlem aldı. Vatandaşlar arasında korku salan cin hiyakesinin kahramanlarının çocuklar olduğu görüldü.

2. elif Moderator

büyükler çocuklar kadar olamıyor neyazıkki

3. mecay Well-Known Member

bu demekki her yerde oluyor bizde arkadaşlar ile bunları yapardık mezarlık yakınlarında ama bizimkinin tek farkı bizim oluduğumuz anlaşılınca köyde muhtarlık odasında bir arba sopa yemiştik ve koyde rüzgar esse bizi topluyorlardı :D:D:D ama en cok koyam o sırada bemin amcan aza idi sanki gavur evladına vurur gibi vuruyordu

ama adamlarda haklı tek vukatımız bu deildi heralde ondandır :D:D:D

4. sevvv38 Well-Known Member

bende köydeki insanlardan biri olsam mutlaka size o dayağı atardım haklıymış lar yani:cool::Dmilleti niye korkutuyosanız:mad:

5. BaRıŞ Well-Known Member

bak şu veletlerin yaptıgına iyiki yaşlı birisi korkupta kalpten gitmemişş :D:D sonra çık işin içinden nasıl çıkarsan :D

6. ShaDow_19 Well-Known Member

Vay be milleti iyi inandırmış Veletler Helal :D :D

7. yaren38_20 Well-Known Member

insanlar cahil olunca her şeye inanıyorlarr ALLAH akıl fikir versin..

8. BaRıŞ Well-Known Member

çocukdur ne yapsa yeridir, gece karanlıkta büyükleri korkudacak kadar korkusuzlarmışya helal olsun

9. BuLuT5 Well-Known Member

güzell begendim :D bende kücükken böyle birsey yapayım diye düşünmüştüm

10. BaRıŞ Well-Known Member

yaptınmı bari... :D

11. BuLuT5 Well-Known Member

ben haçan yapmadım ama bana yaptılar bu cinleri iyi tanırım :D

12. efrasiyab Member

çocukken bizde yapardık mezarlıklarda ağaçara çıkar ağaçları sallar garip sesle rçıkarıp yoldan geçenleri korkuturduk. bekçi sopayla bizi kovalayınca bıraktık. çocuktaki cesaret diyorsunuzda çocuk görmediği şeyden korkmaz.

13. SHaDe_19 Well-Known Member

ellerıne saglık guzel mıs
    cocuktan ne cıkacagı bellı olmuyor lafı bır kez daha dogrulandı :D

Sayfayı Paylaş