Kopya Çekerken Yakalanınca İlk Lafınız Ne Olurdu ya da Oldu?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve aşkın_gözyaşı tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. aşkın_gözyaşı Well-Known Member

Kopya Çekerken Yakalanınca İlk Lafınız Ne Olurdu ya da Oldu? cevapları görelim içlerinden en güzelini seçelim[​IMG]

2. mecay Well-Known Member

bu kağıtar benim calişma kağidim be asla kopya cekmem :D

3. aşkın_gözyaşı Well-Known Member

1 keresinde yakaalanmıştım...hatırllamak istemiyorum..birisi ispiklemişti..adı batasıcaa.:D

4. sevvv38 Well-Known Member

gel taze taze kopyalar bunlar yeni çıktı derim:p projeksiyon cihazıyla kopya çektiğimizi hatırlıyom bizim haytalarla :D:D canan sende yakalandıysan kanki eh artıki:cool:

5. aşkın_gözyaşı Well-Known Member

kankaaa ben beceriksizim kalibaa:D..çekemem ben çeksemde belliolur yüzüm kızarır..put gibi kalırımm:D..sözelim kötüdür benimm:D

6. yaren38_20 Well-Known Member

çekemeden hoca kesin anlardı heyecanlanır terler ve kızarırdım:D:D:D

7. ShaDow_19 Well-Known Member

Kopya çekmem ,,, çektirmemdee :D

8. OrKuN Well-Known Member

bisefer yakalandım bu defter kimin dedi arkadaşın dedim yanımda oturan inanmıyorsan üstünde adı yazıyor dedim, oda bende sıfır aldık :D

9. desayamu Well-Known Member

ben hiç yakalanmadım çünkü inek gibi calısırdım ve inek gibi de kopya hazırlardım ama bosuna kopya cebimde felan olurdu yaklasa calıştıgıma inandıramazdım galiba

10. meyve95 Well-Known Member

hayatımda sadece 1 kere kopya çekmişimdir ama hiç yakalanmdım

11. serseri_aşık Well-Known Member

hocam ben sizin dersinizde kopya çekmezdim ama yanlışlıkla çekmişim derdim:D:D
    ama daha hiç çekmedim çekmemde

12. ZodiaC Well-Known Member

aaaa bu kagıtlar ne yaa nerden geldı bunlar :D:D hangınız yaptı lan bu sakayı :D

13. serseri_aşık Well-Known Member

ben çekecek olsam hani bi aralar cipsilerden falan ajan kalemleri çıkıyordu ya o kalemle yazardım lazım olacağı zamanda ışığını yakardım ve çekerdim hoca gördüğü zaman oğlum ne yapıyorsun dersede yazılıyı yapıyorum derdim:D:D:D

Sayfayı Paylaş