Konuları veya Mesajları Onaylanmayanlar

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve ot-gu tarafından 14 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Konuları ve mesajları eksik bilgi yüzünden onaylanmayan arkadaşların yaptıkları hataları görmeleri için kendi orjinal yazılarını burada paylaşacağım ve hatalarını görüp ona göre tekrar açarken düzeltsinlerki yardım almada zorluk çekmesinler.

Okadar açıyorum konum veya mesajım yayınlanmıyor bana ilgi göstermiyorlar gibi düşünceye kapılmasınlar.

Mümkün olduğu sürece her mesaja her konuya her yardım isteğine sorularda eksik, hata olmadığı sürece ilgisiz kalmıyoruz.

2. Misafir Guest

bana 7. sınıf ders kitabı 106 daki resimlerle ilgili kısa 2 kişilik konuşma lazım

3. Misafir Guest

arkadaşlar yarın öğretmen bakacak acele lazım sayfa 100 deki cindirelanın farklı devamı 103deki 3tane cümle 104,105 ve106 lütfen!!

4. Misafir Guest

ders kitabı 93. sayfa c alıştırması

5. Misafir Guest

Ders kitabı 100... çalışma: 40-41-42-43 Lütfen.. aciL

6. ot-gu Genel Sorumlu

Hangi ders belirtilmeden konu açılmış.Daha önce var olan konulara cevap yazarak sorusunu sorsaydı enazından hangi ders olduğunu ordan anlayabilir ve yardım edebilirdik.

Burda da hem sınıf hemde ders belirtilmeden konu açılmış. Bu yüzden yardım alamamış arkadaş. Var olan konulara cevap yazarsanız enazından konudan anlayabilir yardım edecek arkadaşlar.

Burdaki hatada arkadaş konu başlığına ingilizce olarak belirtmiş ama kaçıncı sınf belli değil. Bu yüzden konusu onaylanmamış ve yardım alamamış.

Yeni konu açarak soru sormuş arkadaş ama ne hangi ders olduğ belli ne de kaçıncı sınıf olduğu belli.

Görüldüğü gibi hatalar genelde hep aynı eksik bilgi. Arkadaşlar enzaından var olan konulara cevap yazınki konudan ne istediğinizi anlayabilelim. Var olan konuya cevap yazmayıp daha önce aynısı sorulmuş soruları yeni konu açarak sorarsanız biz daha önce açılan aynı konunun altına cevap olarak ekliyoruz. Konum onaylanmadı diyenler var olan konularıda kontrol etsin lütfen. Ve yukardaki gibi eksik bilgi ile yardım istemeyiniz yardım edecek kişi sizin ne istediğinizi bu eksik bilgilerden anlayamaz.

7. Misafir Guest

fen ve teknoloji çalışma kitabı 77-78 sayfa cevaplar

8. Misafir Guest

lütfen bana cevaplarını yazarmısınız

9. Misafir Guest

acaba çalışma İngilizce kitabı 48in cevabı ne?

10. Misafir Guest

Lütfen 112 den itibaren 119a kadar cevapları ne çok acil:)

11. Misafir Guest

129 130 131 sayfaları çalışma kitabı fen istiyorum

12. Misafir Guest

92. sayfayıda yapın

13. Misafir Guest

Arkadaşlar ingilizce sayfa 136 ve 137 yi yapramısınız???????

14. Misafir Guest

yaa ben 98 i buldumda 100 de aaacill lazım

15. Misafir Guest

İngilizce çalışma kitabı ünite 10 cevapları olan warsa yarrdım pLs...!

16. Misafir Guest

38. 39.40.41.42. sayfaların cevapları

17. Misafir Guest

sayfa 119 120 121 122 123 1234 125 acil lütfen ders kitabı...

18. Misafir Guest

lütfen buradaki kelimeler ile cümleler kurar mısınız acil lazım

19. Misafir Guest

hemen yaparmısınız

20. Misafir Guest

122-123-124-125 acil cevap

Sayfayı Paylaş