Konu sayilarinin azalmasi hakkinda

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve ot-gu tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Arkadaslar oyunlar bölümü bildiiniz üzere kaldirildi,

bilgisayar program arsivindede legal olmayan çogu konu silinmistir, zamanla o bölümde kaldirilacaktir, o bölüme konu açilmamasini bilginize sunarim....

silinen konulardan en çok karahan shadow19 ve benim konular oldugu için bizlerin konu sayisi eksilmistir...;)

o bölümlerin yerine yenileri açilacaktir, sizlerde fikirlerinizi sunabilirsiniz...

2. KaRaHaN Well-Known Member

Kolay gelsin oguz bilgisayar bölümüne bi sürü emek vermistik ve son cikan programlari eklemistik alintida olsa eklediğimiz konularda bi aksilikmi olduki kaldiriyorsunuz?:( Birde yeni bölüm derken program disi bölümlerdenmi bahsediyorsun burasini anlayamadim hmmmm2

3. ot-gu Genel Sorumlu

içinde full crack serial olan programlar temizlendi mecburen, oyun bölümü komple kaldırıldı, programlar bölümünde kaldırılması düşünülüyor, hep beraber emek verdik biliyoruz ama değişen yasalar çerçevesinde yasal olmayan, telif hakkı gerektiren bölümleri kaldırmak zorunda kalıyoruz, umarım anlayışla karşılarsınız...

yeni bölüm derken kaldırdığımız bölümlerin yerine yenilikler yapmamız lazım, şu bölümde olsa iyi olur diye aklınızdan geçirdiğiniz düşünceleriniz varsa paylaşırsanız ortak bi fikir çıkarmış oluruz ortaya ;)

4. KaRaHaN Well-Known Member

Umarim msn bölümünede yasaklar gelmez :D böyle giderse forum ve paylasim sitesi diye birsey kalmicak anlasilan neyse sağlık olsun ne diyelim ;) Merak ettigim sırada baska yasaklarda varmi acaba? Gümbürtüye gitmesin sonra EMEKLER, KONULAR, BÖLÜMLER Asla yasak gelmeyecek bölümler bulmak lazim bundan sonra ama rağbet gören bölümler ve konular gitmis durumda ;) Canimiz Sağolsun :D

Sayfayı Paylaş