Komut Dosyası Bulunamıyor Uyarısı Alıyorum

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Selam arkadaşlar, bilgisayar ekranına ''c:\Documents and settings\user\burcu.vbs'' komut dosyası bulunamıyor, şeklinde sürekli uyarı geliyor. Tamam'a tıkladığımda kaybolup kısa bir süre sonra yeniden uyarı geliyor.
    Nasıl düzeltebiliriz acaba questionmark

2. CAN Well-Known Member

bu hata micrsoft script hatasından kaynaklı oluyor sanırsam bazen winxp ve win7 de yapıyor ama çok önemsemiyorum güncellemeleri açarsan bazen düzeliyor bazende böyle can sıkıcı şekilde tekrarlıyor.

3. TRCAKAL New Member

MERHABALARR

bu işin kesin çözümünü yazıyorum nette hiçbiyerde bulamadım sonra uğraştım böyle yaptım....c:\windows\ime klasörünün içindeki "ctfmon.exe" isimli dosyayı silin..burcu vbs yide silin..yalnız ctfmon.exe yi doğrudan silemiyorsunuz..görev yöneticisinden görevini sonlandırın ve öyle silin.olmazsa eğer görev yöneticisinden explorer.exe yi sonlandırın.sonra ctrl+alt+del tuşlarına basarak görev yöneticisini açın dosya yeni görev diyin.gözat kısmından c:\windows\ime klasörü içindeki ctfmon.exe yi silin..

not : ime klasörü için adresi özellikle yazdım.system32 klasörü içndede var aynı klasörden.siz windows un içindekinde işlem yapacaksınız..

4. EmRe Well-Known Member

Saol kardeş adore01

5. gece34 New Member

inşallah olur şimdiden tşk lerr

6. Misafir Guest

tşk abim çok işime yaradı sağolasın

7. Mehmet Guest

Aynı sorun bende de var inşallah işe yarar. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafından son düzenleme: 16 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş