:)Komik Resimler(:

Konusu 'Komik Resimler' forumundadır ve sena_nur tarafından 15 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. sena_nur Well-Known Member

Hep fareyi biz kullanacak değiliz ya biraz da fareler bizi kullansın :) . Birgün aslında gerçekten bu şaka gerçek olursa insanlarımızın halini düşünemiyorum.

Belki tam bu şekilde olmicaz veya değiliz fakat şuan bilgisayara bağımlı olmuş ve nerdeyse yapışık ikiz iki takılan malesef insanımız çok.

Şu kedinin masumluğuna bakın ya kedi bile silahı görünce ne yapacağını öğrenmiş! Bazen bu kedilerin insandan daha akıllı olduğunu düşünmemek elde değil

Şimdi bu resime bakarak siz karar verin hangisi hayvan ? Bu resime gülüyoruz fakat 21 yy. deyiz ve bu tip insanlar hala mevcut

Şuanda çok lüx bir araba modeli görmektesiniz.

Kadınları gerçekten bazen anlamak zor.İşte bunun en basit örneği!

Ey Cemaat, merhumu nasıl bilirdiniz ?
    Daha zayıfça bilirdik!

Bizim ülkemizdeki insanların doğal olduğu kadar tabelalarımız da doğal. Saklımız gizlimiz yok Çıkmaz sokaktır diyoruz inmeyin yolda kalırsınız karışmam.

Ah yurdum insanı bir tabelayı da düzgün anlasanız!

O kadar kısa etekle bowling oynanmazki ama dimi :) Bu kadın şimdi bowling topunu atarken arkadan insanlar bakacak,topu alırken bowling topu bakacak insanın yüzü kızarmaması elde değil

Bize vampirlerin sadece filmlerde olduğu söylenirdi.Meğerse gerçek vampirler hala yaşıyormuş bu sadece örneklerden biri

Bize küçükken hep öğretmedilermi Pinokyonun ağaçtan yapıldığını ve yalan söyleyince burnu uzadığını. Alın size gerçek pinokyo burnu yalandak ağaç olmuş.

Yazık çocuğa.Anneside ne kadar dalgın.

Babasına ne kadar yazık.Tıpkı terlemiş gibi

2. serseri_aşık Well-Known Member

sena dikkat et resimlerde reklam var!! reklamı siliyorum ben

3. sena_nur Well-Known Member

4. serseri_aşık Well-Known Member

önemli değil sena görevim;)

5. sena_nur Well-Known Member

eee beğenmedinizmi :( offf

6. EmRe Well-Known Member

teyzem okumada bilmiyodur şimdi yoksa hiç yanlış anlarmı :D tşkkler

7. sena_nur Well-Known Member

beğendiğine sevindim :D

8. abdulkadir Well-Known Member

Tamam gülmek için yapabilirsin ama bu şirke küfre girer Lütfen dinimizi bu kadar hafife almayalım...

Sayfayı Paylaş