Kodak, Zi8

Konusu 'Fotoğrafçılık' forumundadır ve pult tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Kodak Zİ6'nın devamı niteliğindeki Zi8'duyurdu,bir cep telefonu boyutlarındaki Zİ8 aynı zamanda 1080p HD video kaydı yapabiliyor.
    HDMI çıkışı da olan Zi8'in en iyi özelliklerinden biri üzerindeki USB. USB portu değil de cihazın içinde bulunan bu USB ucunun çevrilerek çıkartılabilir olması, kullanıcılara kablo aranmadan dosyalarını hızla yükleme imkanı veriyor. 128 MB dahili hafızası olan ürün SD/SDHC kart yuvasına sahip.
    Evet bu cihaz çok yakında eylül ayının ortalarına doğru piyasalarda 180$ gibi bir fiyatla satılacak,haberiniz olsun pult haber vermedi demeyin:)

2. ot-gu Genel Sorumlu

tak çıkar usb portu olması güzel aksi takdirde kablo arayacagız nereye koydum acaba diye :) artı bu kablo kalabalığından sıkılıyorum bazen, haber için teşekkurler pult :)

3. pult Well-Known Member

HD çekim yapabilen bir cihaz için fiyat performansına dikkat çekmek istiyorum,ben teşekkür ederim oğuz.

4. EmRe Well-Known Member

o fiyata hd kayıt yapması güzel, kameranın yerini tutarmı acaba kamera yerine bundan alsak ;)

5. pult Well-Known Member

Şu özellikleriyle tutacak gibi görünüyor,piyasaya çıksın detaylı incelemek lazım.

Sayfayı Paylaş