Kızı Kim Alır...

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve EmRe tarafından 5 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

3arkadaş padişahın kızını almak için yola çıkarlar. Sonra pazara giderler bi hediye seçmek için pazarda baya büyük bi pazar herkes pazarın bir yerine bişeyler almaya gider. Ali pazardan bir limon alır bu limonun özelliği en kötü durumdaki hastayı bile iyileştiriyor. Ahmet bi ayna alır aynanın özelliği dünyada istediği şeyi istediği anda göstermesidir. Mehmet is bi uçan halı alıyor buda dünyanın en hızlı uçan halısı 2 dakkada istediğin yere götürüyor. üçü yolda karşılaşıyorlar birbirlerinin aldıkları hediyelere baqkıyorlar ve prensesin ne yaptığını merak edip aynadan bakıyorlar. Aman tanrım prenses ölüm döşeğinde öldü ölecek. Düşünüyolar napalım diye hemen mehmetin halısına binip prensesin yanına gidiyorlar tam prenses ölcekken Ali de limonu sıkıp prensese içiriyor ve prenses iyileşiyor. Sonra hepsi padişahtan kızını istiyor ama padişah tabiki birine verecek kızını ve içlerinden birine veriyor ve öyle bir sebep söylüyor ki diğerleride itiraz edemeyip sonucu kabul ediyorlar. peki padişah kızı kime veriyor ve geçerli nedeni nedir?

2. yagmur Well-Known Member

Ali ye verir heralde limonu içirip kızı ölümden kurtardı...

3. GamZe Moderator

bence ahmetin hakkı ayna olmasydı kızın ölmek üzere old.göremeyeceklerdi...

4. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

tartısmaya gerek yok kızını bana versın yeter:D

5. Pelin Super Moderator

bence uçan halı olmasaydı prensese zor yetişirlerdi :D :D

6. SHaDe_19 Well-Known Member

gamzeye katılıyorum ayna olmasa goremezlerdı

7. BaRıŞ Well-Known Member

şimdi hepsininde hakkı yenmez ,,, en iyisi kura çeksinler

8. EmRe Well-Known Member

düello yapsınlar en iyisi kim kazanırsa o alsın

9. BaRıŞ Well-Known Member

yaawww bide kıza sorsalarya belki sevdiği vardır,,, bunlarda kendi kendilerine gelin güvey oluyolar :D

10. tutastee_53 Member

yarım saattir kafa patlatıyom bende yaa kıme verdiyse verdi banane yaa vermiş ya sonunda

11. yaren38_20 Well-Known Member

katılıyorum hadi başkasını seviyorsa..

12. EmRe Well-Known Member

3 üde alsın nolacak sanki :D

13. efrasiyab Member

kime eriği değilde nasıl bi cevap verdiğini merak etim. aydınlatırsan sevinirim.

14. EmRe Well-Known Member

bence limon alana verir limon olmasaydı kız ölcekti o zaman aynada halıda bişey ifade etmezdi

15. R.CARLOS Guest

16. EmRe Well-Known Member

abi alan yoksa ben alıyım kızıııı :D

Sayfayı Paylaş