Kişileri Ara Bölümündeki Facebook'taki Kişileri Nasıl Çıkartacağım?

Konusu 'HTC' forumundadır ve OrKuN tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Arkadaşlar menüden kişileri ara bölümüne tıkladığımda çok fazla kişi çıkıyor. Hatta bir çok kişi anlamadığım şekilde ikişer ikişer çıkıyor bunları nasıl yok edebilirim. Yıllardır görmediğim ve görmeyeceğim insanlar sırf facebook'da ekli olduklarından dolayı kişileri ara bölümünde duruyor. Bir türlü ayarlarını da bulamadım. Menüye tıklıyorum hiç bir şey çıkmıyor. Çok fazla kişi var ve acayip sinirlerimi bozuyor. Sanırım başta yaptığım eşleme işleminden dolayı böyle oldu fakat işlemi geri alamıyorum bir türlü. Çözümü bilen varsa çok sevinirim.

2. OrKuN Well-Known Member

peoples(kişiler) ekranı ile arama ekranı birbirine cok benzese de aslında farklı yazılımlardır. Peoples'ta ayar çekip facebook vs den gelen kişileri kaldırabiliyoruz ama malesef digerinde böyle bir durum söz konusu değil.

Bu duruma bi arkadaşımızın bulduğu yöntemi anlatacağım. Şimdi bu android işletim sistemi bir şey söylemesekde google'a tüm telefon numaralarını sync ediyor. Gmail adresine girip contacts kısmına giderek tüm numaraları silersen 2.ci defa çıkan elemanlardan kurtulabilirsin. Facebook'taki kişilerininde görünmemesini istiyorsan eğer facebook'tan çıkış(logout) yapmalıısın. Hala duruyorlarsa friend streamdeki facebook'tanda çıkış yapmalısın. Ayarlar kısmındaki sync menüsünden (senkronizasyon) google, facebook ayarlarına gidip sync contacts seçeneklerini de kaldır.. telefona yeni yazılım atıncada ilk yapacagın iş bu olsun.. artık contact kısmında sadece kayıtlı numaralarını görebilirsin ;)

Sayfayı Paylaş