Kısa ve En Güzel Sevgi Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Ağırdır sevgim kimse taşıyamaz büyükdür hayallerim hiçbir omuz bunu kaldıramaz herşey olurda bu kalp bi tek senin olamaz

Ağzında lokma varken konuşmamak kolayda. Yüreğimde sen varken çok zor susmak.

Bence biz yaşlanmalıyız, konuşacak halimiz olmasa bile birbirimize sımsıkı sarılmalıyız

Benden vazgecmedigin surece beni boyle sevdiğin surece hayatımda olduğun surece bu kalp yalnız sana atacak ve yalnız seni böyle sevecek unutma.

Benim için güzel söz yoktur, benim için sana söylenen sözler güzeldir Bebeğim…

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla beabersin?? aya baktım ve dedimki sen kiç gök yüzünden vazgeçe bilirmisin?

Bugün Senssizliğimin ilk günü, bugün dertlerimle tanıştığım, gerçeklerden kaçtığım ilk gün, benim ilklerim hep sensin!

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Gecenin karanlığında sabahın aydınlığında hep aklımdasın bu ufacık kalbimin en büyük yerindesin ve tek sahibisin...

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, turkeyarena güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiç birşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin benim

Kalbimde arama eski yerine gözümden akan sele karıştın.

Merhaba ben geldim ama sıradan bir msj degilim.gönderen tarafından sevgiyle yüklendim,gelene kadar canım cıktı bol bol tembihlendim sizi coook özlemiş

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Seni benliğimde sevdim, seni severken ben kendimden geçtim, turkeyarena sensizliğe ölümdür yeminim, ben seni yaşamak için sevdim…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve son aşkımsın, sen istemesende

Sevgi inançlar uğruna savaşmaktır;sevgi sevdiğin herşeyi geleceğe taşımaktır.sevgi ne yerde,ne de gökte.sevgi küçücük bu yürekte senin için atmaktadır...

Şimdi boynumu büküp gidiyorsam yenildiğimden değil yanıldığımdandır...

Tek ihtiyacım neydi biliyor musun? -Bir papatya yaprağı daha..

Tek kişilik miydi bu şehir, Sen gidince bomboş kaldı.

Tutup Bu Şehri Ortadan İkiye Bölesim Var! O'nun Bana Gelemediği , Benim de O'na Gidemediğim Yerden..

Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim..

Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim..

Sayfayı Paylaş