Kısa Güzel Aşk Sözleri

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Aşkı tarif edemez kimse sadece yaşanarak öğrenilir.

* Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

* Gözlerin gözlerimde, ellerin gözlerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

* Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

* Kaybettiklerine üzülme demekki değerini bilmiyor. Kazandıklarına sevinme onlarda bir gün gidiyor.

* Aşk bazen beklemeyi sabretmeyi öğretiyor. Ama aşk bunları bana öğretmedi bekleyemiyorum gel artık.

* Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

* Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim. Şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu..

* Heyecanla yenilikler keşfediyorum kendimde. Aklımda dolanan bir sen varsın sevdiğim. Tacı sana verdim, kraliçesin gönlümde. İsmiyle uyandığım bir sen varsın sevdiğim. Canıma can ka

* Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelsede beni yine seni bulur seni severim.

* Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

* Sevmek o kadar güzel ki ama her zaman güzel değildir. Çünkü; aşk her zaman gerçek olmuyor.

* Bedenim kalbime ne kadar muhtaç ise kalbimde sana o kadar muhtaçtır sevgilim.

* Kül olmuş ateş yanar mı, Buz tutmuş su akar mı, Bu gözler seni gördü başksına bakar mı..

* Aşık olmam derken.. Gülüşün rezil etti beni..

* Tek bir bedduam var Sarıldığın her insanda beni hatırla..

Sayfayı Paylaş