Kısa En Güzel Sözler

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Sen yıldızlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranızdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin...

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

Keşke yalnızlıgım kadar yanımda olsaydın,keşke yalnızlıgımla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım,keşke adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım..

Çölün,suya özlemi,benim sana olan Aşkımın yanında HİÇ KALIR

Şu çeşmenin haline bak.Su içmeye tası yok.Kırma insan kalbini,yapacak ustası yok..

Rüzgara karşı duramıyorsan, yelkenlerini ona göre ayarla, ve unutma ki, hayat, çektiğin acılarla değil, gemiyi limana getirip getirememenle ilgilenir.
    sevipte ağlamayanlar, "ben sevdim" demesin!!!

Öylesine bir heves degildi belki, ama zamanla gelir gecer. Zaten ne yasadımki senle adam gibi kayda deger. Birgün arkana bile bakmadan terk edip gideceksen eger. Kafana takma beni sen Mutlu Ol Yeter.

Dün gece birini gördüm rüyamda gözleri yaşlı
    Belki dertli dertli derdin ne demeden
    Yaşlar döküldü gözlerinden anladımki oda bizden
    SEVİPTE SEVİLMEYENLERDEN

Herzaman doğru söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

Zaman gece yarısı yine seni düşünüyorum ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum hani bir şarkımız vardı ya yine onu söylüyorum öyle sevmişim ki unutamıyorum

Yağlı boya resimlerine benzemiyor bu şehrin sokakları içimde garip bir his var ya içimde ölen birileri var ya da yanımda birileri eksik!

Sayfayı Paylaş