Kısa çıkma teklifi mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Sana arkadaslık teklıf edecegım, senden hoslandıgımı ve hep senı dusundugumu dusunduysen aferım, dusunmedıysende dusun derım.

* Bulutların beyazlığını ellerine yıldızların parlaklığını gözlerine sevgilerin en yücesini kalbine bağışlıyorum kabul edrmisin

* Aşk bir tiyatro dediler her kese bir rol verdiler en zoru bana nasip olanmış önce sev sonra unut dediler ben rolumu oynuyamadım seni sevdim ama asla aşkım unutamadım cnm

* Tık tık...kimse yokmu?ben dili baldan tatlı.yüzü günes gibi parlak,baktıgımda sevgiyi andıran ,gülüsüyle cana can katan birine bakmıstım. ordamı acaba..

* Köprü yaptırıyorum gözlerimden gözlerine yardım edermisin?nakil yaptırıyorm kalbimden kalbine benim dinlermisin? Seni gördüm çok beyendim benimle gezermisin?sana arkadaşlık teklif ediyorum lütfen kabul edermisin?

* Sana gülüm desem solar gidersin sana meleğim desem uçar gidersin sana seni çok ama çok seviyorum desem acaba na dersin?

* Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım.

* Eğer birgün fırtına kopmuşsa sen yanımdaysan haç yazarki o fırtına bana eğer birgün güneş açmışsa sen yanımda yoksan ne fayda soluduğum hava benimle çıkarmısın? aşkım

* Kocaman zeytın gozlerı, yanagında gamzesı, mınıcık sevgı dolu ellerı, bır kızımız olsaydı keske deseydım aynı annesi!

* Yüreğim illede sen derken senden vazgeçmek zorunda bıraktın beni , birkere daha bırakma diyecek gücü bulamadım kendimde, yinede bilmeni istiyorum, benim hala aşka cesaretim var hüseyin ya senin ?

* Bir ömrü benimle olabilmen her sn aklında kalabilmem hep beni sevmen herşeye gögüs germen mümkün mü acaba sevgilim?

Sayfayı Paylaş