Kırık Kalpler İçin Sözler Kırık Kalp Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 8 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Al hadi hançeri eline vur hadi sırtıma acıma canım nasıl olsa kahpelik son modaa !!!

Allah sadece kalbi verir, içini sen doldurursun.

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

Ben kırıldıkça sustum. Peki sonra ne mi oldu? Kırıldıkça değiştim.

Ben sana uzaktan bakmayı ben seni uzaktan sevmeyi ben sen bilmeden seni yaşamayı sevdim bitanem
    Beni anlamaya ve kalbinde saklamaya çalış.

Bilim atom bombasını üretti, fakat asıl kötülük insanların beyinlerinde ve kalplerindedir.

Bilirsin, kimsenin hakkı kalmaz kimsede. Ne bir milim ileri, ne bir milim geri. Tam beni kırdığın yerden kırarlar seni.

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşeneyim diye.ertesi gün gördüm onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdırapdır diye

Bir yudum zehir olsan biran bile düşünmeden seni içerdim sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Dokunulmasa da, görülmese de, kalpte yer verilir bazısına; nedensiz.

Dünyanı tersine döndüreceğim senide canından bezdireceğim yaktığın ateşi söndüreceğim hesabım bitmedi daha seninle.

'En çok sana kırılıyorum' diyemediğimizden, turkeyarena 'Bir tek sana kızamıyorum' dediğimiz anlar vardır.

Her kalp, kendi içindeki çiçeğin kokusunu verir.

Her şeyin kadar değil değeri kadar seveceksin. Çünkü beklentin ne kadar çok olursa o kadar kırılırsın.

Hiç başlamaması gereken bir aşktı bu zaten. Yasaklarla başlayıp yasaklarla biten. Artık sevmek yok dönmek yok. Seni yeniden sevmesini bildiğim gibi unutmasınıda bilirim.

İnsanları ayakta tutacağım diye hep kendim yıkılıyorum.

Kalbinde kışı yaşayanın Ömrüne bahar gelmezmiş...

Kalbini kırıyor diye üzülme, belki de hak etmediği yerden çıkmak istiyordur.

Kalp boşsa beynin bir anlamı yoktur.

Kalpten kalbe bir yol vardır, görünmez.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet aşık olmak önemli değil bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Kırgınlığım lunaparkta unutulmuş bir çocuğun nefreti kadar, sorun atlı karıncalar değil, arkamdan dönüp duran dönme dolaplar!

Kırgınlıklarım var benim anlatmaya kelimelerin bile yetmeyeceği ve ben hepsine 'neyse' deyip susuyorum.

Kime kırıldın da beni paramparça ediyorsun?

Mesajı okuduktan sonra elini kalbine koy güleceksin. Sana ruhumu yolluyorum birazdan öpüleceksin.

Oysaki siz bayım bir sebze bile olamazsınız çünkü enginarın bile bir kalbi vardır.

Sen ne biçim aşıksın sevdiğine seviyorum bile diyemeyen sen ne biçim aşıksın sevdiğine değer vermeyen nasıl aşıksın be sen nasıl aşıksın.

Senden o kadar nefret ediyorum ki ama o kadarda seviyorum artık unutacağım seni sen de unut beni biricik nefretim...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et çünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir..

Suskunluğun süresi bilinmez, ne kadar istersen o kadar susulur. Lâkin kırgınlık muammadır, süresi erken dolar ve o en sevilen bile unutulur.

Ve seni asla affetmeyeceğim. Ciğerimi söken bu kırgınlıkları bana yaşattığın için!

Vereceğin kararlarda kalbinin sesini dinle, çünkü içinden gelenden daha gerçek bir doğru yoktur .

Yarı dalgalı olmamalı denizYa tam durulmalıya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliyeYa değer vererek sevmeliya da çekip gitmeli.

Sayfayı Paylaş